iPhone X Benzeri Tasarımı ile Dikkat Çeken Asus ZenFone 5 İlk Kez Göründü!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jacquelyn

Я смеюсь над справедливостью
Moderator
Katılım
15 May 2017
Mesajlar
4,714
Beğeni Puanı
2,938
apple,iphone x,asus,zenfone 5,tasarımı,ilk,görüntüleri,kez,görüldü,benzeri,ile,dikkat,çekti,ne zaman,çıkış,yapacak,piyasaya

:resim:

leftspace_338606475.png


:not:

Asus'un MWC 2018'de tanıtacağı yeni akıllı telefonu ZenFone 5 ilk kez gerçek bir fotoğrafta görüntülendi. Cihaz, özelliklerinden çok iPhone X benzeri tasarımı ile dikkat çekiyor.


Tayvan merkezli teknoloji şirketi Asus, daha önce yaptığı duyuru ile yeni ZenFone 5 serisi akıllı telefonları 27 Şubat günü Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2018’de tanıtacağını bildirmişti. Bütçe dostu akıllı telefonları ile bilinen şirketin, düzenleyeceği basın etkinliği ile Asus ZenFone 5 ve ZenFone 5 Lite modellerini tanıtması bekleniyor.

Apple, daha önce geliştirdiği pek çok teknoloji ile Android akıllı telefon üreticilerine olumlu örnek olmayı başarmıştı. Fakat iPhone X cihazında bulunan ve tasarımı bütünüyle bozan çentik ile şirket, Android üreticilerine kötü örnek olmuş durumda. Yeni bir sızıntıya göre Asus, yeni ZenFone 5 modelinde iPhone X’dakine benzer bir çentik kullanacak.

18:9 ekranı bulunacak olan ZenFone 5, iPhone X’un çentikli tasarımını bir miktar daha iyileştiriyor. ‘Dudak’ olarak adlandırılan çentikte ahize, kamera ve sensörler birbirine çok daha yakın olacak şekilde konumlandırılmış. Böylece çentik iPhone X’a göre çok daha küçük bir yer kaplıyor. Bu da Asus’a arayüz tasarımı için büyük avantaj sağlıyor.

Ne yazık ki şu an için ZenFone 5’in teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi bulunmuyor. Gelen bilgiler arasında cihazın Android Oreo ile kutudan çıkacağı, USB Type-C ve 3.5mm kulaklık girişinin bulunacağı, çift kameraya ve arka panelde bir parmak izi tarayıcıya sahip olacağı yer alıyor.​
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SPAM MESAJ YASAKTIR!
  • Örnek: teşekkürler, eyw, sağol , çok iyi, alskdlas, calışıyor, mersiiii vb!
  • Örnek: Aynı mesajı sürekli olarak yazmak! teşekkürler , teşekkürler gibi!
  • Spam mesaj atan görür iseniz RAPOR tuşu ile bize bildiriniz!
  • Daha önceden yazılmış yorumları yazmak yasaktır
  • Başkalarının mesajlarını kopyalayıp aynısını yazmak yasaktır
  • Bilginiz olmadığı konulara yorum sayınız artsın diye mesaj atmak yasaktır
  • Yorum yaparken kendi fikrinizi yazınız! Spam mesaj atanlar kesinlikle yasaklanacaktır!
  • YASAKLANAN ÜYELİKLER HİLELERİMİZİ KULLANAMAYACAK!

Üst Alt