İphone XI Plus Detayları Ortaya Çıkıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin Üye
Katılım
29 Ocak 2018
Mesajlar
399
Çözümler
3
Tepki puanı
179
İphone , Apple , İphone XI , İphone XI plus Detayları , İphon XI plus Ekran , 6.5 Oled Ekran , iPhone XI Plus

maxresdefault.jpg


Merhaba Arkadaşlar Iphone x Çıktı Ortalıgı Silip Süpürdü Simdi XI İçin Detaylar Gun Gectıkce ortaya Çıkıyor iPhone XI Plus olarak adlandırılan 6.5 OLED ekranlı amiral gemisi, çentikli ve çerçevesiz tasarım ile gelecek gibi duruyor. Bununla birlikte, kamera anlamında bazı değişiklikler de olacak. Bu değişiklikler, kalınlık ve boyut farkı ile ön plana çıkacak. Yani yeni tanıtılacak olan model, diğer modele göre 0.2 mm daha kalın olacak gibi duruyor. Boyut anlamında ise, 158.4 x 78.1 x 7.7 mm olacak.
Üstelik sadece bu oyun değil, yeni iPhone modelleri hakkında da bazı bilgiler ortaya çıktı. Bu bilgiler doğrultusunda LCD ekran ile gelecek model, 6.1 inç boyutlarında olacak. Ayrıca model de çentik ve çok da az olsa, çerçeve olabilir.


Üçüncü model ise, iPhone X ekran kasa oranı ile gelecek. Bu yeni tanıtılacak model, diğerlerine göre boyut anlamında en küçüğü olacak. Bununla birlikte, daha büyük sensör ve daha parlak lens ile gelecek.
 
Bilinmiyor
Efsane Üye
Katılım
26 Şub 2016
Mesajlar
4,272
Çözümler
3
Tepki puanı
788
Ödüller
11
çentik 1 tık kaybettirdi :D
 
● вιя єƒѕαηє ●
Süper Üye
Katılım
8 Şub 2017
Mesajlar
680
Tepki puanı
141
Ödüller
5
İPhone XI mı bu Apple durmuyor
 
Süper Üye
Katılım
13 Ocak 2017
Mesajlar
644
Çözümler
1
Tepki puanı
202
İphone X'in görünüşüne güncelleme atmışlar ortaya XI Plus çıktı.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.