İstediğiniz Kişinin WhatsApp Hesabını Kapatma YÖNTEMİ.

ExTacy

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
7
Ödül Puanları
208
Whatsapp Hesabı Nasıl Kapatılır Onu Gösterelim Öncelikle Hedef Kişinin Whatsapp Hesabını Kapatabilmeniz İçin Onun Telefon Numarasını Ve Telefon Modelini Bilmemiz Gerekiyor Bunların Haricinde Bir Şey Bilmeniz Gerekmiyor..
Hemen Anlatmaya Başlayalım..
1: Yeni Bir Gmail Hesabı Açıyoruz Yada Sizin Bir Gmail Hesabınız Varsa Onu Kullanabilirsiniz, Yeni Bir Mail Yazıyoruz Mailimiz [email protected] Adlı Adrese Gidecek Mesaja İse Şunları Yazıyoruz..
"Dün Gece Telefonum Çalındı Whatsapp Mesajlarımı Başkasının Okumasını İstemiyorum Whatsapp Hesabımın Dondurulmasını Talep Ediyorum"
Şeklinde Yazarak Gönderiyoruz, İsteğe Göre Başka Şeylerde Eklenebilir Tabiki Bu Size Kalmış..
2: Daha Sonra Size Max 10 Dakika İçerisinde Yeni Bir Mail Gelecek, O Mailde Telefon Modelinizi Ve Numaranızı İsteyecek, Telefon Modelinizi Ve Telefon Numaranızı Yazın (Telefon Numarasını Ülke Kodu İle Birlikte Yazın, Türkiye +90) Daha Sonra Yine [email protected] Adresine Gönderin, 48 Saat İçerisinde Hesabınız Donduruldu Diye Mail Gelecektir, Eğer 30 Gün Boyunca "Telefonumu Geri Aldım Whatsapp Hesabım Yeniden Aktive Edilsin" Diye Mesaj Atmassanız O Numara Üzerinden Bir Daha Whatsapp Açılamayacaktır, Yani Hesabı Kalıcı Olarak Kapatmış Olacaksınız.

x.jpg

VİDEOLU ANLATIM.

Hileli Oyuncu

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
32
Ödül Puanları
228
Deniyorum yazıcam sonucu
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Telefon faturası istiyor kardeş
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba,
Mesajınız için teşekkür ederiz.
İsteğinizi işleme alabilmemiz için, bu hattın size ait olduğunu kanıtlayan bir belgeye ihtiyacımız bulunmaktadır. Bu belge, üzerinde tarih ve telefon numaranız olan telefon faturası ve/veya SIM kartı faturası olabilir.
Eğer başka sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

Son düzenleme:

mehmet58

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
6
Ödül Puanları
458
Yararlı konu eyvallah

niyomert

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
43
Ödül Puanları
28
Artık olmuyo whatsapp duzeltmıs hayırlı olsun yeni yontemler bulmalıyız :D

sonkafkasli

Dans edecekler,şarkı söyleyecekler,can verecekler.
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
61
Ödül Puanları
28
O zaman kapanmasını istediğiniz telefonun faturasını ödeyin ve whatsapp'a atın. :200iq::brainfree:

Üst Alt