Kali linux flash belleğe windows yazdırma

baranwalker

No system is safe
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
44
Ödül Puanları
28
sa bi help pls kali linux tan flash belleğime windows 7 iso yazdırmaliyim nasil yapacağim woeusb fln denedim anlamadim adim adim anlatabilirmisiniz arkadasin pc bozuldu format atacağim.

XleaderS

I Am Obsessively Opposed To The Typical
Süper Üye
Beğeni Puanı
463
Ödül Puanları
63
Eğer elinde hem telefonlara hem de standart bilgisayara takılan USB belleklerden varsa telefondan yazdırabilirsin. Yoksa biraz zor Linux'da Windows İSO'su yazman. İnternet kafedeki Windows PC'lerden birinde yazdır flash'a öyle at.

baranwalker

No system is safe
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
44
Ödül Puanları
28
telefondan nasil olacak
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Eğer elinde hem telefonlara hem de standart bilgisayara takılan USB belleklerden varsa telefondan yazdırabilirsin. Yoksa biraz zor Linux'da Windows İSO'su yazman. İnternet kafedeki Windows PC'lerden birinde yazdır flash'a öyle at.
anlatirmisin otg var bende
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

veya kali linuxa virtual box kursam oraya win 7 o win 7nin içinden yapsam olurmu

Son düzenleme:

NightyFox

Bypassed VAC and BattleEye
Griffin Premium
Beğeni Puanı
485
Ödül Puanları
633
Ubuntu'da şu yolu izlemiştim. Bence seni de aynı yol kurtarır:

ISO'yu indirdim ardından da VM Workstation a kurdum. Dosya paylaşımıyla iso'yu Workstation a atıp pc ye usb yi taktım. USB yi de VM e bağlayıp VM içinden iso'yu usb ye yazdırdım. Bunu yapmamın sebebi piyasadki yazılımların hata vermesiydi.

Üst Alt