Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir kere güldü, konu nerelere geldi.
Banlı Üye
Katılım
19 Ara 2017
Mesajlar
1,756
Çözümler
1
Tepki puanı
982
6 HİZMET YILI
Vizyon Tarihi,Süresi,Yapımı,Türkiye,Dram,Yönetmen,Murat Onbul,Oyuncular,İlker Kızmaz,Cem Uçan,Mehmet Çevik,Berna Koraltürk,Umut Karadağ,Nusret Çetinel,Ahmet Aslan,Yayıncı,Chantier Films,Kardeşim İçin Der'a, fragmanı,Kardeşim İçin Der'a filmin fragmanı
:resim:
kardesim-icin-dera-17-35-24_800.jpg

Film Özeti
Ali, rejime muhalif olduğu için şiddete maruz kalan ve ülkesinden ayrılan bir gençtir. Yıllar sona annesi ve kardeşinin yanına Suriye’ye geri döner.
Kardeşi Ömer’in de tıpkı kendisi gibi Baas rejiminin haksızlıklarına karşı oldukça öfkeli olduğunu gören Ali kardeşini kontrolü altına almaya çalışır.
Fakat hiçbir şey yapmaya fırsat bulamadan kardeşi ve arkadaşlarının tutuklanan öğretmenleri için muhaberat karargahının duvarına yazılar yazdığını görür.
Ali, kendi çektiği sıkıntıları kardeşi ve diğer çocukların çekmemesi için zorlu bir mücadeleye girişir. Kardeşim İçin Der'a, 13 Nisan 2018'de sinemalarda!

BİLGİLER
Vizyon Tarihi:
13/04/2018
Süresi :
Yapımı :
Türkiye
Tür : Dram
Yönetmen : Murat Onbul
Oyuncular : İlker Kızmaz, Cem Uçan, Mehmet Çevik, Berna Koraltürk,
Umut Karadağ, Nusret Çetinel, Ahmet Aslan, Tarık Bayrak, Safa Tabur, İbrahim Ethem Arslan, Mert Karabulut
Senaryo : Halis Cahit Kurutlu, Vahit Taha Kurutlu, Fatih Mutlu
Yayıncı : Chantier Films

Fragman
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.