Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir kere güldü, konu nerelere geldi.
Banlı Üye
Katılım
19 Ara 2017
Mesajlar
1,756
Çözümler
1
Tepki puanı
982
6 HİZMET YILI
Vizyon Tarihi,Süresi,Yapımı,Türkiye,Komedi,Yönetmen,Bülent Pelit,Oyuncular,Peker Açıkalın, İvana Sert, Nuri Alço, Coşkun Göğen, Esra Sönmezer, Berna Öztürk,İlker Kurt, Arda Kural, Toygun Ateş, Tolga Öz,Karımı Gördünüz mü fragman,,Karımı Gördünüz mü filmim fragmanı,

:resim:
karimi-gordunuz-mu-17-52-43_800.jpg
Film Özeti,
Ünlü iş adamı Hakkı Geçer, oldukça gösterişli karısı Makbule Geçer ile yaz tatiline çıkarlar, birçok turistik tesisi, yatı olan Hakkı, karısının farklı bir yerde tatil yapmak istemesine bir anlam veremez ken, onun bu arzusunu kırmaz ve yerine getirir. Özel vip araçları otelin önüne yaklaşır, komik yaşlıca bir adam olan Hakkı, büyük bir itina ile karısını araçtan indirir, birkaç araç daha yanaşır ve içinden onlarca bavul tesise taşınır. Otelin müdürü Selçuk, bu ağır müşterilerini kapıda karşılar. Hakkı, her tarafı oynayan karısına bakan gözlerden rahatsız olur. Etrafa laf yetiştirmeye çalışırken, karısının yanında olmadığını fark eder, kaşla göz arasında Makbule kaybolmuştur. Hakkı, deli gibi sağa sola koşturur, ama kadın sırra kadem basmıştır, koca tesisin içinde karısını aramaya başlar. En olmadık zamanlarda ortaya çıkar ve tatil yapan, çalışan vs. kim denk gelirse o soruyu sorar “Karımı gördünüz mü?” .Karımı Gördünüz mü?
6 Nisan 2018'de sinemalarda!
BİLGİLER
Vizyon Tarihi: 06/04/2018
Süresi : 92
Yapımı : Türkiye
Tür : Komedi
Yönetmen : Bülent Pelit
Oyuncular : Peker Açıkalın, İvana Sert, Nuri Alço, Coşkun Göğen, Esra Sönmezer, Berna Öztürk,
İlker Kurt, Arda Kural, Toygun Ateş, Hüseyin Elmalıpınar, Tolga Öz, Mehmet Çepiç
Senaryo : Bülent Pelit
Yayıncı : Derin Film
FRAGMAN
 
Süper Üye
Katılım
27 Şub 2018
Mesajlar
819
Tepki puanı
267
6 HİZMET YILI
Nuri Alço olunca iyi şeyler çıkar piyasaya izlenir gibi geliyor :D
 
The Devil Is Back
Banlı Üye
Katılım
15 Ocak 2018
Mesajlar
550
Çözümler
1
Tepki puanı
486
6 HİZMET YILI
Bilgi için teşekkürler
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.