Kırmızı iPhone 8 modellerinin Türkiye fiyatı belli oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Katılım
6 Mar 2017
Mesajlar
266
Tepki puanı
30
Ödüller
8
7 HİZMET YILI
Apple'ın AIDS mücadelesi için ürettiği ve elde edilen gelirin bir kısmının bu mücadele için harcandığı RED ürün ailesine kırmızı iPhone 8 modelleri eklenmişti. Apple'dan yapılan açıklamada bu yeni modellerin türkiye'ye geliş tarihi ve fiyatları açıklandı. Apple Türkiye'den yapılan resmi açıklama aşağıda yer alıyor:
iPhone 8 ve iPhone 8 Plus, dayanıklı camdan üretilen cam ve alüminyum tasarıma, Retina HD ekrana ve A11 Bionic çipe sahip. 12 MP çift kameraya sahip iPhone 8 Plus, Portre modu ve Portre Işığı ile iPhone’a stüdyo kalitesinde dramatik ışık efektleri katıyor ve beş farklı aydınlatma stiliyle düşük alan derinliği efektine sahip portreler çekilmesini sağlıyor.
64 GB ve 256 GB iPhone 8 ve iPhone 8 Plus RED Special Edition modelleri 4.199 TL’den başlayan Apple perakende fiyatıyla apple.com.tr sayfası, Apple Store uygulaması ve Apple Store’larda satışa sunulacak. Ayrıca Apple Yetkili Satıcıları ve belirli iletişim operatörleri tarafından da satılacak. Kırmızı iPhone 8’ler Türkiye’de Mayıs ayında satışa sunulacak.“
RED işbirliği ile neler yapılıyor?

RED ile 11 yıldır yapılan iş birliği çerçevesinde, danışmanlık hizmetleri, testler ve HIV virüsünün anneden henüz doğmamış çocuğa bulaşmasını önlemeye yönelik ilaçlar sağlayan HIV/AIDS programlarına destek veriliyor. Apple RED .ürünleri satışından bugüne kadar 160 milyon dolardan fazla bağış topladı
https_%2F%2Fblogs-images.forbes.com%2Fdavidphelan%2Ffiles%2F2018%2F04%2FiPhone8-iPhone8PLUS-PR...jpg

 
Üye
Katılım
13 Ocak 2018
Mesajlar
11
Tepki puanı
0
Yaş
27
6 HİZMET YILI
Bunu Alcağıma gider Iphone X Alırım 1000 kat daha karlı :)
 
Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Katılım
20 Haz 2015
Mesajlar
7,705
Çözümler
136
Tepki puanı
20,253
Ödüller
24
8 HİZMET YILI
Bunu Alcağıma gider Iphone X Alırım 1000 kat daha karlı :)
Şahsen bende iphone 8 plus var, ıPhone X alacaktım fakat o çentik yüzünden almayıp 8 plus aldım, gayette mutluyum. Hatta performans olarak ıPhone 8 plus daha iyi iPhone X ten. Benchmark sonuçlarına bakarsın.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.