• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Kısaca Bi Günüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dark Hack

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
1
Sabah Uyan > Kahvaltı Yap > Bi Dal Cigara Yak > Tuvalete Git > MemoryHackerse Gir  Bu Kadar Sizdede Böylemi !=?

ioz

去他妈的自己
Kurucu
Beğeni Puanı
1,697
uyuma (4 saat) > memoryhackers gir > geliştirme varsa geliştir > can sıkkınsa oyun oyna > dışarı cık 1-2 saat takıl > akşam pişpirik oyna:D semaverde cayını iç > gece sahilde takılmaca > tabi siteyede giriyoz telden. > sonra eve geç akşam 22:00 - 05.00 arası geliştirmeye devam et > yabancı dizi varsa izle yoksa film izle > Ardından Restart !

Not: Sigara her 2 saatte bir :) mesela şuanda :)

Dark Hack

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
1
İoz' Alıntı:
uyuma (4 saat) > memoryhackers gir > geliştirme varsa geliştir > can sıkkınsa oyun oyna > dışarı cık 1-2 saat takıl > akşam pişpirik oyna:D semaverde cayını iç > gece sahilde takılmaca > tabi siteyede giriyoz telden. > sonra eve geç akşam 22:00 - 05.00 arası geliştirmeye devam et > yabancı dizi varsa izle yoksa film izle > Ardından Restart !

Not: Sigara her 2 saatte bir :) mesela şuanda :)
aga bizim hayatımız ne böyle yaw insan gibi yaşamıyoz harbi :)

LeftSpace

wriggle , wriggle little fish :)
Kurucu
Beğeni Puanı
3,817
sabah kalk kalkar kalkmaz 1 dal sigara iç - > bilgisayarı aç - > çay demle -> çay içerken bi dal daha sigara yak - > siteye gir -> bi dal daha sigara yak - > akşam olur nescafe alırım bi nescafe içerim --yanında bi dal daha sigara > her 10 dakikada bir dal sigara içerim :S - > kodlanacak bişe varsa geliştirmeye devam - > ts gir -> csgo > bazen sabah 6 da yatarım bazen 12 de 6 da yatarsam akşam 6 da yada 8 de kalkarım yatmassam 1 gün daha ayakta durup ertesi gün 24 saatten fazla yatarım ..

Dark Hack

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
1
LeftSpace' Alıntı:
sabah kalk kalkar kalkmaz 1 dal sigara iç  - > bilgisayarı aç - > çay demle  -> çay içerken bi dal daha sigara yak - > siteye gir -> bi dal daha sigara yak - > akşam olur nescafe alırım bi nescafe içerim --yanında bi dal daha sigara > her 10 dakikada bir dal sigara içerim :S - > kodlanacak bişe varsa geliştirmeye devam - > ts gir -> csgo > bazen sabah 6 da yatarım bazen 12 de 6 da yatarsam akşam 6 da yada 8 de kalkarım yatmassam 1 gün daha ayakta durup ertesi gün 24 saatten fazla yatarım ..
AGA BEN Bİ ARA AÇ KARNINA SİGARA İÇTİM 20 DK SONRA HAVADA UÇAN KUŞA KAFA ATASIM GELİYOR Sendede oluyomu

LeftSpace

wriggle , wriggle little fish :)
Kurucu
Beğeni Puanı
3,817
Dark Hack' Alıntı:
LeftSpace' Alıntı:
sabah kalk kalkar kalkmaz 1 dal sigara iç  - > bilgisayarı aç - > çay demle  -> çay içerken bi dal daha sigara yak - > siteye gir -> bi dal daha sigara yak - > akşam olur nescafe alırım bi nescafe içerim --yanında bi dal daha sigara > her 10 dakikada bir dal sigara içerim :S - > kodlanacak bişe varsa geliştirmeye devam - > ts gir -> csgo > bazen sabah 6 da yatarım bazen 12 de 6 da yatarsam akşam 6 da yada 8 de kalkarım yatmassam 1 gün daha ayakta durup ertesi gün 24 saatten fazla yatarım ..
AGA BEN Bİ ARA AÇ KARNINA SİGARA İÇTİM 20 DK SONRA HAVADA UÇAN KUŞA KAFA ATASIM GELİYOR Sendede oluyomu
4 yıldan fazla oldu ben başlayalı artık içtigimden birşey anlamadıgım için 10 dakikada bir içiyorum diyorum ya git gide bu süre düşüyor ama ilk zamanlardada öyle bişey yoktu :D 

#Eq1NoX

THIS IS THE WAY
Moderator
Beğeni Puanı
3,625
sabahkalk>pc otur müzikdinle>ölenleyin yemek ye >öleden sonra oto modefiyeciye git >akşam 12 de eve gel >12 den sınra 1 2 sat pc karıştır icki yok sigara yok ohhhh ne rahat qmk aama beder iciyo durmadan icmiş kadar oluyom evde :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt