klavye bastığımız tuşları kaydetme ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
BENİM arkaşdaşım bir kaç saat sonra alpemix teamviver gibi uygulamayla bilgisayarıma bağlanıcak ve bir programda kullanıcı adı ve şifre yazıcak bende bunu nasıl öğrenebilirim bastığı tuşları nasıl kaydede bilirim keylogger gibi ?

Onaylı Üye
:D bir tane keylogger biliyorum kendi bastıklarını bile kaydeden ama bilmiyorum işime yararmı öneriler aramak istiyorum

Banlı Üye
BENİM arkaşdaşım bir kaç saat sonra alpemix teamviver gibi uygulamayla bilgisayarıma bağlanıcak ve bir programda kullanıcı adı ve şifre yazıcak bende bunu nasıl öğrenebilirim bastığı tuşları nasıl kaydede bilirim keylogger gibi ?
Hakops Keylogger v15 indir kardeş keylogger yap at hersey yandex mail hesabına gelecek

Onaylı Üye
ben ardamax die düşündümde 4.8 verisoyunun full ünü bulamadım kendi yazdıkların falanda kaydediliyordu ama galiba senin dediğin gibi yapıcam saol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.