kod paylasımları hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
7 HİZMET YILI
arkadaşlar aklıma gelmişken şöyle bir şeyi sizinle paylasmak isterim kod paylasımları hakkında
evet bilgi paylasmak güzeldir bilgi paylastıkca çogalır ama şöyle bir durum var bu kodlar coluk cocugun eline geçtiginde kendini bişi zannedip ordan burdan bulma kodlarla bişiler çıkartıyor ortaya ve bunu ücret karsılıgında ona buna satıcagını söyleyip buda yetmezmiş gibi insanları kandırıyorlar neticede (COCUK) diye adlandırdıgımız için ne yapacagı belli olmuyor benım düşüncem kod ve proje paylasımları biraz daha azaltılmalı her isteyene kod her isteyene pointer dagıltılmamalı destek olunmamalı işe azda olsa hakım olan en azından kendi emegi ile yapıp takılan kişilere yardım edilmeli düşüncesindeyim aman çocuk sevsin bosver yardım edelim düşüncesi ile gittinizde onun bunun başına bela oluyor ee ne yapsın istedigini bulamıyor alıcak kişide böyle cocukların lafına kanıyor ve (PARA) sını kaptırıyor karşılıgında hizmet alsa gam yemicem hadi hizmet alsa bi güncellemede fix yiyor yapıcan hile yani devamlılıgı yok bu bakımdan bunun önüne geçmek için proje paylasımları azaltılmalı güvenilen insanlara verilmeli önüne gelen herkeze pointer dagıtılmamalıdır ben böyle düşündügüm yardımlar kesilmeli üstüne basa basa söylüyorum yardımları kötüye kullanıyorlar olan para veren adamlara oluyor buna dikkat edersek bi nevi böle sorunları azaltmış olucagız diye düşünüyorum günde en az 10 tane konu açılıyor pointer hakkında herkez elinden geldigince yardım etmeye çalışıyor yanlış kod proje hile hakkında destek çıkmayın yeter üzülüyorum parası giden insanlara başka bişiye degil sonra konular açılıyor şu paramı çaldı şu hırsız bu başka bir şey diye diyeceklerim bu kadar bu işe emek verenleri tenzi ediyorum benım yazdım yazılar gayet açık kendini bilen insanlar ne demek istediklerimi anlıcaktır zaten iyi forumlar dilerim

Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
13
Sosyal
8 HİZMET YILI
Haklısın yardım ediyoruz ama farkındaysan çoğu kişi direk hilenin kodunu atmıyor mesela csgo pointeri attım ben ama onun nasıl kodlanacağını atmadım. Onun mantığını başak bir postta açıkladım mantığını anlayan yazsın. Ama dediğin gibi direk hazır proje verilmemeli ama bir ayndan da ya yarın öbür gün sana acil bir şey lazım olursa...

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
7 HİZMET YILI
Haklısın yardım ediyoruz ama farkındaysan çoğu kişi direk hilenin kodunu atmıyor mesela csgo pointeri attım ben ama onun nasıl kodlanacağını atmadım. Onun mantığını başak bir postta açıkladım mantığını anlayan yazsın. Ama dediğin gibi direk hazır proje verilmemeli ama bir ayndan da ya yarın öbür gün sana acil bir şey lazım olursa...
bilindik kendini gösteren emek veren insanlara verilmelidir diye sölemiştim

Isse Kun
Emektar Üye
Ödüller
13
Sosyal
7 HİZMET YILI
Forumda üyelerimizim kısıtlamıyoruz.Her üye istediği bilgiyi paylaşabilir ve verebilir.Ama çoluk çocuk konusunda sana katılıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.