• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Apocalipsis

Bir kere güldü, konu nerelere geldi.
Banlı Üye
Katılım
19 Ara 2017
Mesajlar
1,772
Beğeni Puanı
981
Metal Gear Solid 5 konami nükleer bombalar özür geliştiricisi Metal Gear Solid 5: Phantom Pain hikayeler playstation 3 sahnesiyle oyun oyun haberi aksiyon oyun haberleri görüntü

:resim:
99391_640.jpg


:video:


:not:
Ortaya çıkmaması gereken görüntüler, yanlışlıkla mı ortaya çıktı?
Metal Gear Solid 5 ile birlikte serinin hikaye kısmına bir anlamda veda eden Konami, geride bıraktığımız gün Metal Gear Solid 5'in dünyasında ilginç bir olay yaşandığını duyurdu. Yazının bundan sonrasında sürpriz bozan detaylar ile karşılaşabileceğinizi belirtelim. O yüzden Metal Gear Solid 5: Phantom Pain'i daha oynamamış ve oynamak istiyorsanız, biz baştan uyarımızı yapalım.

Bildiğiniz gibi oyunun içerisinde nükleer bomba üretimi yapılıyor. Hatta başka bir oyuncunun üssünü
bastığınızda, karşıdaki oyuncunun nükleer bombasını etkisiz hale getirebiliyorsunuz. Oyunun çıktığı zamanlarda bu mekaniğin bir ara sahneyi tetiklediği açıklanmıştı. Ancak bu ara sahneyi oyunda görmek için, kendi oynadığınız platformda yer alan tüm nükleer bombaları etkisiz hale getirmeniz gerekiyordu. Yani oyunu PlayStation 3'te oynuyor ve bu ara sahneyi görmek istiyorsanız, tüm PlayStation 3 kullanıcılarının bombaları etkisiz hale getirmesi şart koşulmuştu.


Konami geliştiricileri, ortaya çıkmaması gereken bir sahne ortaya çıkınca alarm verdiler
Sizin de tahmin edeceğiniz üzere bu durumun gerçekleşmesi fazlasıyla imkansızdı. Keza oyunu satan tüm oyuncuların örgütlenmesi gerekiyordu. Hatta vakti zamanında oyuncular bu ara sahneyi oyun içerisinde görmek için çeşitli kampanyalar bile başlatmıştı.


Fakat Konami'nin açıklamalarına göre bu ara sahne PC platformunda nedensiz bir şekilde tetiklendi. Hem de nükleer bombalar etkisiz hale getirilmeden. Yaşanan teknik problem karşısında geliştiriciler oyunculardan özür dilerken, olayın nasıl gerçekleştiğinin peşine düştüler.

 

LazHayalet

İnsta ♥ @LazHayalet ♥
Emektar Üye
Katılım
12 May 2016
Mesajlar
5,036
Beğeni Puanı
4,464
aman tanrım dedim bunu gördüğümde şok oldum nasıl böyle bişe olur
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt