Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir kere güldü, konu nerelere geldi.
Banlı Üye
Katılım
19 Ara 2017
Mesajlar
1,756
Çözümler
1
Tepki puanı
982
6 HİZMET YILI
Metal Gear Solid 5 konami nükleer bombalar özür geliştiricisi Metal Gear Solid 5: Phantom Pain hikayeler playstation 3 sahnesiyle oyun oyun haberi aksiyon oyun haberleri görüntü

:resim:

99391_640.jpg


:video:


:not:

Ortaya çıkmaması gereken görüntüler, yanlışlıkla mı ortaya çıktı?
Metal Gear Solid 5 ile birlikte serinin hikaye kısmına bir anlamda veda eden Konami, geride bıraktığımız gün Metal Gear Solid 5'in dünyasında ilginç bir olay yaşandığını duyurdu. Yazının bundan sonrasında sürpriz bozan detaylar ile karşılaşabileceğinizi belirtelim. O yüzden Metal Gear Solid 5: Phantom Pain'i daha oynamamış ve oynamak istiyorsanız, biz baştan uyarımızı yapalım.

Bildiğiniz gibi oyunun içerisinde nükleer bomba üretimi yapılıyor. Hatta başka bir oyuncunun üssünü
bastığınızda, karşıdaki oyuncunun nükleer bombasını etkisiz hale getirebiliyorsunuz. Oyunun çıktığı zamanlarda bu mekaniğin bir ara sahneyi tetiklediği açıklanmıştı. Ancak bu ara sahneyi oyunda görmek için, kendi oynadığınız platformda yer alan tüm nükleer bombaları etkisiz hale getirmeniz gerekiyordu. Yani oyunu PlayStation 3'te oynuyor ve bu ara sahneyi görmek istiyorsanız, tüm PlayStation 3 kullanıcılarının bombaları etkisiz hale getirmesi şart koşulmuştu.

Konami geliştiricileri, ortaya çıkmaması gereken bir sahne ortaya çıkınca alarm verdiler
Sizin de tahmin edeceğiniz üzere bu durumun gerçekleşmesi fazlasıyla imkansızdı. Keza oyunu satan tüm oyuncuların örgütlenmesi gerekiyordu. Hatta vakti zamanında oyuncular bu ara sahneyi oyun içerisinde görmek için çeşitli kampanyalar bile başlatmıştı.

Fakat Konami'nin açıklamalarına göre bu ara sahne PC platformunda nedensiz bir şekilde tetiklendi. Hem de nükleer bombalar etkisiz hale getirilmeden. Yaşanan teknik problem karşısında geliştiriciler oyunculardan özür dilerken, olayın nasıl gerçekleştiğinin peşine düştüler.


 
Moderatörün son düzenlenenleri:
İnsta ♥ @LazHayalet ♥
Efsane Üye
Katılım
12 May 2016
Mesajlar
5,530
Çözümler
33
Tepki puanı
4,174
Ödüller
17
Sosyal
8 HİZMET YILI
aman tanrım dedim bunu gördüğümde şok oldum nasıl böyle bişe olur
 
Onaylı Üye
Katılım
19 Eyl 2017
Mesajlar
147
Tepki puanı
1
6 HİZMET YILI
Şöle Hikaye Değilde Savaş Ortamı Falan Gösterse :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.