Konu açma adaletsizliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ultra Üye
Ödüller
8
Sosyal
20 dk önce android sohbet uyg paylaştım konuyu onaylanmaya girdi neyse 5 dk sonra konu onaylandı konu ismini degistirdim android sohbet uygulamasi yaptim konunu yine onaylanmaya girdi ardindan 2 dk sonra konuda yazilar renkliymis diye kabul edilmiyormus yasakmis bu nasil birsey yasak ise neden renkler var renkli diye ne oluyor neyin yasağı bu emek yapıp uğraşıp paylaşıyorum yasak diyip konu otomatik siliniyor. Biraz adaletli davranın.

KANITI TIKLA

Renkli ve yasak diyorlar neden renkli konu ozaman ?

ѕweeтнαcĸ
Seçkin Üye
valla o konularda katılıyorum kesinlikle size çok fazla sıkıştırıyorlar konuda o kadar emek veriyorsun geri düzeltmek için bile konuyu açtırmaya zorlanıyorsun :/

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Sadece yetkililer Caps Lock kullanıp renkli yazabiliyor galiba

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
her forumun kendine özgü kuralları var buranında kuralı bu bosver takma düz yazı yaz gitsin okuyan okur okumayan okumaz

Kurucu
Ödüller
21
:) Konunuz silinmedi. Olayları çarpıtmayınız silseydik konunu şuan ana sayfada olmazdı. Bir efsane üye rankına sahip üye olarak forum kurallarını bir kere dahi okumuyorsan benim gözümde o rankı hak etmiyorsun. Hile konularında bu tarz renklendirmeler olabilir ancak düzenlemeler yapılacak. Umarım anlamışsın olayı.

Kurucu
Ödüller
21
valla o konularda katılıyorum kesinlikle size çok fazla sıkıştırıyorlar konuda o kadar emek veriyorsun geri düzeltmek için bile konuyu açtırmaya zorlanıyorsun :/

Emeğinize her hangi bir saygısızlık yaptığımızı düşünmüyoruz. Kilitli bir konuyu düzenlememeniz güvenlik açısından gerekli bir durumdur. Bu kadar üyeye sahip olan bir forumda kuralları gevşek bırakırsak sonunu alamayız. Biraz empati. Teşekkürler iyi forumlar.

Ultra Üye
Ödüller
8
Sosyal
:) Konunuz silinmedi. Olayları çarpıtmayınız silseydik konunu şuan ana sayfada olmazdı. Bir efsane üye rankına sahip üye olarak forum kurallarını bir kere dahi okumuyorsan benim gözümde o rankı hak etmiyorsun. Hile konularında bu tarz renklendirmeler olabilir ancak düzenlemeler yapılacak. Umarım anlamışsın olayı.
Forum kurallarina hepsi renkli olmicak sekilde renkli olabilir yazior konu gozukmuyordu baktim onayda da yoktu insan haliyele silindi diye anlıyor.

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Forum kurallarina hepsi renkli olmicak sekilde renkli olabilir yazior konu gozukmuyordu baktim onayda da yoktu insan haliyele silindi diye anlıyor.
Evet,tamamen renkli konu yasak fakat konu içinde birkaç önemli kelimeyi(dikkat çekmesi için) renklendirmek yasak değil yani

Kurucu
Ödüller
21

Sadece vurgulanması gereken yerler yazıyor ancak kullanımı ve notlar kısmı komple renkli olmaması gereken şeyler. Onayda olan konuyu beklemek zorundasınız robot değiliz. Uzatmaya gerek yok forum kuralları herkes için geçerlidir. Bir daha bunun ile ilgili şikayetiniz varsa rapor butonuna tıklayarak şikayet edebilirsiniz. İyi Forumlar. Kilit*

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.