Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnsta ♥ @LazHayalet ♥
Efsane Üye
Katılım
12 May 2016
Mesajlar
5,530
Çözümler
33
Tepki puanı
4,174
Ödüller
17
Sosyal
8 HİZMET YILI
bitcoin cash,twitter,spam,kapatma,hesap kapatma,kapatıldı,bitcoin,bitcoin haber,bitcoin haberleri,bitcoin haberleri 2018,memoryhackers,kripto para,kripto para haber,kripto para haberleri,kripto para haberleri 2018,kripto para borsası,dijital para,güncel haber,
y0ryqn.png

Sosyal Medyada Bildiğiniz Üzere Bitcoin Aldı Başını Gidiyor Geçtiğimiz Günlerdede Kripto Para Reklamlarını Engelleyen Kaldıran Twitter Bu Seferde Bitcoin Adlı Kullanıcı Hesabı Kapattı.
Bitcoin İle Resmi Bir Bağlantısı Olmadığı Halde Neden Kapatıldı ?

Bilindiği üzere, Twitter kullanıcıları, hesapları şikayet etme yetkisine sahip ve buna ‘spam’ deniyor. Dilimize hayli yerleşmiş spam kelimesinin, sitedeki kullanım alanı ise yalan yanlış tweetler atmak ve veya olmadığı biriymiş gibi davranmak olarak gösterilirken; "@Bitcoin" hesabının bu ikisine de gayet uyduğu, açıkça görülüyor. Bundan sebeple bitcoin kullanıcı adı olan hesap twitter tarafından kapatıldı.

PlZRlO.jpg


Yine de merak eden ya da yanlış bilgisi olan varsa, Bitcoin hesabının; bildiğimiz formda Bitcoin ile hiçbir organik bağı yok. Bunun tam aksine hesap; Bitcoin’in marka değerini kullanarak Bitcoin karşıtı propagandaların reklamını yapıp; aynı zamanda da Bitcoin’in pek de sevilmeyen üvey kardeşi Bitcoin Cash’in propagandasını yapıyor.

Resmi Açıklama Olduğunu Bilmiyorum Ama Bitcoin İle Alakası Olan Bir Siteden Şöyle Açıklama Geldi ;

”Bitcoin ile alakalı gereksiz işlere bulaşan Twitter’daki @Bitcoin hesabının, ya Bitcoin Cash isimli gereksiz kripto paranın reklamını yapan kişilerce ele geçirildiğini, ya da satın alındığını düşünüyoruz.”
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.