küçük mybb forumları olanlar bahsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
#Çekiliş Kralı İş Başında#
Banlı Üye
8 HİZMET YILI
arhadaşlar :D bilerek böyle yazıyom kusruma bakmayın mybb forumu olan arkadaşlar isterlerse sitelerine 200 bot user direk çekebilirim ya yani sitede sup mod veya admin üye vericeksiniz ben kendi program botuma üyelikle girecem 200 üye otomatik yaratacak program öyle fake isimlerde değil ciddi ciddi user isimleri.
neyse.

böyle bir konu paylaşmak yasaksa silinebilirse teşekkür ederim.

Üye
6 HİZMET YILI
çevrimiçi kullanıcı sayısı 15 dakikada bir gözüküyor onu 10000 gibi yüksek bir rakam yapınca o artıyor zaten boşuna adminlik vermeyin

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
#Çekiliş Kralı İş Başında#
Banlı Üye
8 HİZMET YILI
çevrimiçi kullanıcı sayısı 15 dakikada bir gözüküyor onu 10000 gibi yüksek bir rakam yapınca o artıyor zaten boşuna adminlik vermeyin
kardeşim onu google adnense kabul etmiyor ancak benim programım isme göre eposta random ayarladığı için adnense kabul ediyor ve ismini vermeyeceğim kendi siteme rahatlıkla adnense ekledim :)

Üye
6 HİZMET YILI
Bilmeyenler için söylüyorum buna gidipte rank vermenize gerek yok vbnet ile kendiniz yapabilirsiniz !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.