Kulaklıkla İlgili Problem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben onun gülüşüne öldüm o benim ölüşüme güldü
Ultra Üye
Ödüller
10
Öncelikle Merhabalar, Abilerim Ablalarım Kardeşlerim Benim Bir Sorunum Var Ve Daha Bu Sabah Yaşadım Bu Kulaklık Kablolarına Deyince Ses Gidip Geliyor Gidip Geliyor Dediğimde Bendeki Kulaklıklı Mikrafon Kablolarına Deyince Hareket Ettirince Konuşurken Sesim Gidip Geliyor Bunun Cevabını Bilen Varsa Söylerse Beni Çok Mutlu Eder.

☕Grapher ツ
Süper Üye
Ödüller
6
farklı bir kulaklık ile denedin mi veya kulaklığı farklı bir cihazda telefon vs. gibi

Ultra Üye
Ödüller
10
farklı bir kulaklık ile denedin mi veya kulaklığı farklı bir cihazda telefon vs. gibi
Yok Denemedim Ama Denesemde Olmaz Kulaklığın Kablolarına Ellediğimde Konuştuğumda Ses Gidiyor

Ultra Üye
Ödüller
10
Dene Bir Kulaklıkta Sorun Var Gibi
Denedim Şuanda Yinede Aynı Kulaklığın Kablolarına Elliyorum Önce Bi Cızırtı Sonra Arkadaşlarla Konuşurken Kablolara Ellediğimde Sesim Arkilerime Gitmiyor

Onaylı Üye
Bencede Ama Nasıl Düzelticem Bilmiyorum
Düzeltmek çok zor 170 tl ye kulaklık almıştım kapıya sıkıştı aynı böyle temassızlık oldu. 3-5 telefoncuya götürdüm hiçbiri olumlu bakmadı yapamam dedi . evde kendim yapmaya çalıştım lehimle falan ama çok zor bir iş... kulaklığın içindeki kabloların üstünde bir madde var onu eritmen lazım . çakmakla eritiyorsun ama öyle oluncada içindeki bakır tel zarar görüyor 3-4 saat uğraşmıştım ama olmadı .. (özet = çöpe at yenisini al)

Ultra Üye
Ödüller
10
Düzeltmek çok zor 170 tl ye kulaklık almıştım kapıya sıkıştı aynı böyle temassızlık oldu. 3-5 telefoncuya götürdüm hiçbiri olumlu bakmadı yapamam dedi . evde kendim yapmaya çalıştım lehimle falan ama çok zor bir iş... kulaklığın içindeki kabloların üstünde bir madde var onu eritmen lazım . çakmakla eritiyorsun ama öyle oluncada içindeki bakır tel zarar görüyor 3-4 saat uğraşmıştım ama olmadı .. (özet = çöpe at yenisini al)
Ya Bu Otobüs Kartı Dolduran Yerler Var Böle Kablo Falan Satıyolar Onlara Götürsem Yaparlarmı

Süper Üye
yeni kulaklık şart eğer kulaklığını sinirden fırlatıp vurduysan tabii bende öyle oldu ( 2 kulaklık gg) yenisini alıyorsun.

The story about good
Ultra Üye
Ödüller
10
Şimdi kulaklık pahalıysa ve yenisini alamayacaksan ve değiştirmeyi düşünmüyorsan gidiyorsun adam gibi bi '' hoparlorcü '' ye diyorsunki buna '' kaliteli '' dandik olmasın kablo takılacak kaça yaparsın kökten lehimli olmalı bak bakalım kaça yapıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.