Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Spanity

Alkoholisch
Moderator
Katılım
1 Eki 2016
Mesajlar
1,915
Tepki puanı
476
Lands Of War, Lands Of War hile, Lands Of War hack, Lands Of War ck, Lands Of War güncel hile, Lands Of War hile 2017, Lands Of War new hack
- Lands Of War C.E Trainer İndir ! -

:yazı:
Merhaba memoryhackers.org ailesi, bugün sizlere Land Of War adlı oyunun trainerini paylaşacağım.Bu trainer sayesinde oyunu rahatça oynayabileceksiniz. Anlatıma geçmeden önce lütfen konuyu incelemenizi rica ediyorum, şimdi anlatıma geçelim.


:resim:

37br55.jpg


:kullan:
1) Dosyamızı İndirelim.
2) Hilemizi Açalım...
3) Tarayıcıyı seçin...
4) istediğiniz özellikleri açabilirsinz...
NOT : Bu işlemleri yaparken oyun açık olmalıdır!
Arkadaşlar hilemizin kullanımı üst tarafta gördüğünüz gibidir, kullanımı gayet kolay ve açıktır. Kullanamayan arkadaşlar bana konu altından bildirmesi yeterlidir. Gelelim hilemizin özelliklerine;


:özellik:
1) Disable Enemy Defanses
2) Disable Restricted Area
3) 1 Hit Kill
4) Speed:calis:
İşletim Sistemi : Windows

Arkadaşlar hilemizin özellikleri yukarıda gördüğünüz gibidir. Anlatımı ve özelliklerini inceledikten sonra hileyi rahatça çalıştırabilirsiniz. İndirme linki ve virüstotale geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum. Kullanacağınız hilede başınıza gelebilecek bütün problem, cezalandırma, hata vb. şeylerin sorumluluğu tamamen hileyi indiren kullanıcıya aittir. Herhangi bir sorumluluğu memoryhackers.org ailesi olarak kabul etmemekteyiz.


:indir:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol to view URLs content!
/ İndir 21.05.2017
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol to view URLs content!
/ Virüs Total 21.05.2017
NOT : Hilenin çalışması İçin Cheat Engine Şarttır!

:not:
Hilenin virüstotal'ini inceleyen arkadaşlar, virüstotalde virüs çıkması gayet doğaldır, trainer ve hile programı tarzındaki şeylerin kodlanma aşamasında kullanıldığı kodlardan dolayı, virüstotal ve bazı virüs programları bunu programları virüs olarak algılamaktadır. Forum sitemizde kesinlikle rat paylaşımı yasaktır ve yapılamaz, indireceğiniz dosyalarda darkcoment asla yoktur. Yetkililerimiz forumun temizliğini günlük olarak sağlamakta ve kontrol etmektedir. Şimdiden hileyi kullancak arkadaşlar için iyi eğlenceler diliyorum, iyi forumlar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt