Laptop Temizliği

Rozrect

RozrecT
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
18
Ödül Puanları
218
Kendi Laptopum Yaklaşık 5 Yıldır Bende Ama Hiç Temizlemedim Veya Temizletmedim Tabi Bu Yüzden Fps Performans Düşüşleri Yaşiyorum Bilgisayar Çok Yavaşladı Yarın Temizlettirmeyi Macun Değişimi Yaptırmayı Düşünüyorum Çok Faydası Olur mu Eskisi Gibi Fps Ve Performans Alabilir miyim

Czech

* xάήάx *
Süper Üye
Beğeni Puanı
378
Ödül Puanları
63
5 yıldır sakalını kesmediğini düşün ve öylece yemek yemeğe çalıştığını vesaire. Temizle kardeşim, özen göster performansa kesinlikle etkisi olacaktır. İyi forumlar

Rozrect

RozrecT
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
18
Ödül Puanları
218
5 yıldır sakalını kesmediğini düşün ve öylece yemek yemeğe çalıştığını vesaire. Temizle kardeşim, özen göster performansa kesinlikle etkisi olacaktır. İyi forumlar
Tamamdır Çok Teşekkür Ederim...

of nope king

Everything Will Be Beautiful
Editör
Beğeni Puanı
437
Ödül Puanları
183
Evet faydası olur bilgisayar ısındıkça performans düşüsü olur ama bilgisayar kendini iyi soğutursa performans artışı olur buradan anlayabiliriz.

Beğeni Puanı
2
Ödül Puanları
3
Tabii ki faydası olur. Fanları temizlet bi ciğerleri açılsın :D

Einux

DαƦκ HαcκεƦ™
Süper Üye
Beğeni Puanı
199
Ödül Puanları
243
Temizle ama parçaları temizlerken çok dikkat et parçaları ıslak bir şeyle temizleyeceksen ıslak bırakma çünkü oksitlenme sonucu parçalar paslanır ve bilgisayar çalışmaz hale gelir dikkat et ve parçaları temizlerken parçaları çıkartacağın için parçaları dikkatli ve nazik biçimde eski yerine tak tam sakın bir parçayı tam takmadan bilgisayarı açma iyi forumlar kolay gelsin :).

Rozrect

RozrecT
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
18
Ödül Puanları
218
Temizle ama parçaları temizlerken çok dikkat et parçaları ıslak bir şeyle temizleyeceksen ıslak bırakma çünkü oksitlenme sonucu parçalar paslanır ve bilgisayar çalışmaz hale gelir dikkat et ve parçaları temizlerken parçaları çıkartacağın için parçaları dikkatli ve nazik biçimde eski yerine tak tam sakın bir parçayı tam takmadan bilgisayarı açma iyi forumlar kolay gelsin :).
Tamamdır Teşekkür Ederim Bilgisayarı Temizledikten Sonra Performans Artması İçin Formatta Gerekir mi Peki
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Tabii ki faydası olur. Fanları temizlet bi ciğerleri açılsın :D
Tamamdır Teşekkür Ederim

Evet faydası olur bilgisayar ısındıkça performans düşüsü olur ama bilgisayar kendini iyi soğutursa performans artışı olur buradan anlayabiliriz.
Tamamdır Teşekkür Ederim Bilgisayarı Temizledikten Sonra Performans Artması İçin Formatta Gerekir mi Peki

of nope king

Everything Will Be Beautiful
Editör
Beğeni Puanı
437
Ödül Puanları
183

Tamamdır Teşekkür Ederim

gerekmez

Waaps

✪Hayırlısıyla Programcı
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
6
Ödül Puanları
8
Genelde herkes temizle demiş ve bunu söylerler fakat benim bilgisayarım 3 yıldır elimde her 4-5 max 6 ayda bir temizliyorum sadece açılışta hızlanıyor oda 1-2 hafta sürüyor hiç FPS artışı falan yaşamadım bilgisayarım Lenovo İdeaPad510 i7 940MX var bazı oyunları açamıyorum bile artık tüm yazılımlarım güncel olmasına rağmen şuan .

Üst Alt