Laptopumda görev yöneticisinde açılan resimsiz çince virüs var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin Üye
Ödüller
7
8 HİZMET YILI
Bu virüs ne virüsüdür bilen varmı . Her gün açık oluyor kapatıyorum . Ama birşey olucak diye korkuyorum . Yardım ederseniz sevinirim :)

Banlı Üye
6 HİZMET YILI
O ÇİNCE GÖREV YÖNETİCİSİDİR VİRÜS İNDİRMİŞSİN ANTİVİÜRSLE TARA

x86-x64 Assembly
Kurucu
Ödüller
10
8 HİZMET YILI
Öncelikle programın başlangıçta açılıp açılmadıgını bi incelemen gerekiyo onu neyin tetiklediğini bilmen gerekiyo, Sildiğim halde yükleniyo açılıyo diyosan muhtemelen bi tane farklı bi uygulama onu indirip başlangıça yerleştirip açıyo sonra kendini kapatıyo bu bilindik bi virüstür :D

Seçkin Üye
Ödüller
7
8 HİZMET YILI
Çince Bi Programım Yok Ama Tencent Emulator Var Onu Açınca Geliyor ondan olabilirmi ? Virüs olduğundan emin değilimde

Seçkin Üye
Ödüller
7
8 HİZMET YILI
tencent emulatorde mobil pubg oynuyorumda

Uzman Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
Emulatör'lerde sıkça görülen bri sorun. Virüs değildir korkma. Emülatör'ün gener ayarlarını düzenleyen bir ".ini" olarak düşün. Bunun exe hali. Eğer şüpheliysen Tw veya Alpemix ile kontrol edebilirim.

İyi forumlar...

Banlı Üye
6 HİZMET YILI
Öncelikle programın başlangıçta açılıp açılmadıgını bi incelemen gerekiyo onu neyin tetiklediğini bilmen gerekiyo, Sildiğim halde yükleniyo açılıyo diyosan muhtemelen bi tane farklı bi uygulama onu indirip başlangıça yerleştirip açıyo sonra kendini kapatıyo bu bilindik bi virüstür :D
reis sorum var bizim leftspacenin konusundaki maskelihileci senmisin konu budur

https://memoryhackers.org/konular/kendimi-tanitayim.28/

2013 Yılında S2 Sonsilah Adlı Oyunla Bu İşlere Başladım - MaskeliHileci İle Tanıştım

o maskeli hileci senmisin ?

Seçkin Üye
Ödüller
7
8 HİZMET YILI
Beyler Bakın Emulatoru Açıyorum Emulatoru Kapatınca Yine Açık O Çince Program Gibi Şey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.