Launcher Chat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
Gençler Launcherdeki chat ne zaman açılcak haberi olan var mı ?

Griffin Premium
Ödüller
11
Sosyal
7 HİZMET YILI
Tamamen kuruculara bağlı bir şey kardeşim chat'te çok boş yapanlar vardı o yüzden kapandı chat

Onaylı Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Aslında o loader'da sitedeki gibi bir giriş kısmı olsa insanlar oradan giriş yapıp kendi hesaplarına bağlansa ve belirli bir yorum altındaki insanlar mesaj atamasa çok güzel olurdu.

Ultra Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
Aga chat kapandımıydı ya bende bekliyim açılır diye başında 2 saat beklemiştim bi ara :D

Banlı Üye
6 HİZMET YILI
Önemli olan bu değilmi. ama çalışsa iyi olurdu ordan konuşuyordu herkes.
konuşuyordu güzeldi morpheus la konuşmuştum o chate sorular sormuştum oda güzel güzel cevap vermişti ama bazı ları böyle tehthheththeh saçma sapan şeyler yazıyordu ve spawn yapıyordu kimse konuşamadığından kapandı

Onaylı Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
konuşuyordu güzeldi morpheus la konuşmuştum o chate sorular sormuştum oda güzel güzel cevap vermişti ama bazı ları böyle tehthheththeh saçma sapan şeyler yazıyordu ve spawn yapıyordu kimse konuşamadığından kapandı

aga mute sistemi yok ki :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.