League Of Legends 5v5 Esnek Takım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
arkadaslar rankım gold 3 esnek kasmayı dusunuyorum arada bır eger gold 4 ve uzerı ranklara sahıp kısıler varsa esnek 5 kısılık takım kuralıum dıyorum herkes maını olan lanede oınyasın maın sup&jung dur cogunlukla jung onyarım .. katılmak ıs teyen yorumda belırtsın

If you are going through hell keep going
Süper Üye
Ödüller
9
8 HİZMET YILI
gold olsam gelırdım :D silver 1 dim veletler yuzunden 2 ye dustum oysakı tamda golda cıkıcaktım hep bı takım kurmak ıstedım kurdumda aslında ama ertesı gun oyuna gıren yoktu bi türlü kısmet olmadı :D

Üye
6 HİZMET YILI
arkadaslar rankım gold 3 esnek kasmayı dusunuyorum arada bır eger gold 4 ve uzerı ranklara sahıp kısıler varsa esnek 5 kısılık takım kuralıum dıyorum herkes maını olan lanede oınyasın maın sup&jung dur cogunlukla jung onyarım .. katılmak ıs teyen yorumda belırtsın
gold değilim unrankedım ama istersem girerim

Üye
6 HİZMET YILI
ben katılırım

Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
artık ındırdın o artık sılınmez dırek format at sen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.