• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

League of legendsmi Dota2 mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tuttinhovic

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
Dota2'nin yeri bende her zaman ayrı o yüzden objektif bir yorum yapamayacağım :D

adimkartal

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
3
Dota 2 oynamak çok daha keyiflidir lol daha kolaydır hemen alışayım diyorsan dotadan başla da dota emin ol daha zevklidir
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

lol zaten dotadan cıkma bir oyun dotayı oynayan lolü rahat oynar ama lolü oynayan dotayı oynayamaz
soru bu değil ama sen bilirsin

Lol bence hem dota ücretli
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dota 2 oynamak çok daha keyiflidir lol daha kolaydır hemen alışayım diyorsan dotadan başla da dota emin ol daha zevklidir

soru bu değil ama sen bilirsin

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
dota ücretli diyen bir insan bu konuya cevap yazıyor komik

Son düzenleme:

okanayik2506

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
Aga zaten dotanın mühendisleri lolu kurdu oyunlar aşırı benziyor ama karmaşık ve algoritması farklı tarz olan dota lol ise daha basit bir oyun bana kalırsa lol

beariq

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
league of legends her türlü daha iyi dota2 oynayam dedim çok karışık ve çok zor oyun en iyisi league of legends ben oyuna 400rp 4.95tl iken başlamıştım yeni hesap açan herkese 400rp veriyorlardı çok güzel zamanlardı :)
Bence lol gerçekten çok daha güzel bir oyun ve herkeze tavsiye ediyorum :D

Dota eskiden güzeldi ama şimdi lol daha kısa bir sürede ve daha az mental istiyor dotayı seven zaten lol de oynar :D

Glaceon

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
1
lol client çok kötü ama yine de lol (leaverbuster varken şampiyon kilitlememe izin vermedi tekrar 20 dk bekledim)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt