• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

LeftSpace - Nader11endeu Bakarmısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Exotic

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
Dword 6.7.5 sürümü ile

NameESP Kaldırıdı. (Ama bu özelliği geri istiyoruz)

Sürüm ile gelen gördüğüm ilk hata
Takım Arkadaşlarımızın oyunda Nick & HP'Leri gözükmüyor.
Sonra Envater Hack Kullanılırken uyku modunda takım arkadaşlarımızı resliyemiyoruz.Bir Çözümü Varsa Çözermisiniz ? 
Envanter Hack'i Kapatma özelliği getirilebilirse iyi olur
İnf. Ammo Açıldımı Kapanmıyor.Kapanma özelliği getirilirse güzel olur.
Menüye İllagel Koyulma Şansı Varsa oda güzel olur :D

Dinlediğiniz İçin Teşekkürler.

Konu Hala Günceldir++

Beğeni Puanı
0
kesinlikle aynı sorun bızdede var ! ben name esp kaldırılması yanındanım ama kendı takım arkadaslarımızın ısmını goremıoruz o sıkıntı

ioz

去他妈的自己
Kurucu
Beğeni Puanı
1,607
Bu akşam sanıırm 1 pach daha gelebilir isterseniz güncellemeden eski hileyi kullanın.

Exotic

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
Eski Hileyi Malesef Kullanamıyorum otomatikman oyundan atıyor.

nader11ndeu

Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Beğeni Puanı
7,642
Name esp harici diğerleri problem değil ve yapılacak bir şey yok. Name esp yide 4 gün geri getirmeyeceğiz. 4 Gün sonra otomatikman name esp gelicek ve gamecrash kalkıcak. Ekstra bişi indirmenize gerek kalmıyor.

#Eq1NoX

THIS IS THE WAY
Moderator
Beğeni Puanı
3,564
naderabi şu dövmeler gözükmüyo haledin yaa özel yetenekler felan hep güzükmüyor sıkıntıı

prooyuncu

Seçkin Üye
Beğeni Puanı
1
nader11ndeu abi oyuna giriyorum atıyo 1 el atmadan lütfen bi kontrol edin hileyi

Exotic

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
aynnden daha önceki sürümde bossu tarıyarak öldürüyorum bişi olmuyordu bunda bossu öldürdükten sonra atıyor Kontrol !!!!

gamezones

Üye
Beğeni Puanı
0
Nader Bey Hilenin Önceki Yama Notlarında Uyku Modunda Resleyebiliceksiniz Demiştiniz Fakat Reslenmiyor Bu Sorun Değilmi Sizce Bunu Çözseniz Zaten Yeter Diğer Bütün Arkadaşlarda Bunu Bekliyordur Ayriyetten Envanter Hackı Açınca Envanterdeki %100 Hızlı Altın Gp Devre Dışı oluyor. Dövmeler Gidiyor Buna Bir Çözüm Getirirseniz Çok Ama Çok İyi Olur.

ancients

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
1
Nader11ndeu' Alıntı:
Name esp harici diğerleri problem değil ve yapılacak bir şey yok. Name esp yide 4 gün geri getirmeyeceğiz. 4 Gün sonra otomatikman name esp gelicek ve gamecrash kalkıcak. Ekstra bişi indirmenize gerek kalmıyor.
Sana Sormak istediğim Çok Şey Var ama 1 tanesi bu hile ile ilgili Kardeşim Benim Bak Şimdi Bu Saydıgımız Sıkıntıları Bi gider Daha Ne istiyelim Envanter Hackı Acınca Bile Uyku modunda adam canlandırsın Sana Diyicek TEk LAf BİLE OLAMAZ ARTIKkkk LÜTfen Bİr Anca Tüm Sorunlara 
Yardım Lütfennn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt