Leptobum öldü mü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Süper Üye
Ödüller
6
Arkadaşlar bilgisayarı temizleyeyim dedim açtım felan herşeyini çıkardım sonra yeniden herşeyini geri taktım Leptop açılmadı.Götürüp bilgisayarcıya bıraktım.Yarın bakar ararım seni dedi ama acayip canımı sıktı bu durum sizce ne olmuştur

Süper Üye
Ödüller
6
kardeş bir şeyi unutmuşsundur. Sata kablolarını yanlış yuvaya takmışsındır ya da güç kaynağına zarar vermişsindir istemeden. Şimdi adam gidecek sana saçma salak bir güç kaynağını pahalıya kitleyecek. Keşke önce bize sorup sonra verseydin :/

Süper Üye
Ödüller
6
neyse eğer güç kaynağı zarar görmüşse adamdan alma derim eğer sata yı falan da yanlış yuvaya taktıysan senden para koparmaya çalışabilir. Gelme bu oyunlara derim :)

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Benim merak ettiğim adam nasıl bir para isteyecek :) uyanık ol dostum bunlar para avcısı en ufak şeyden alırlar paraları :)

Süper Üye
Ödüller
6
En doğrusu o saten hatta 50 bile vermeye değmez (bu donanım işlerinden fazla anlamıyorum yanlışım varsa kusuruma bakma :( )
Estağfurullah bende anlamıyorum donanım felan ramle harddisk takarım başka birşey bilmem :) He bu arada inşallah adam yapim derken parça felan calmazsa iyi olur :Dd birde savcılıkda zamanımı öldürmeyeyim

MutemadiyenYT
Onaylı Üye
Ödüller
6
Pc içindeki parçalar vesaire yeni ise illa bir iki parçasını çakmasıyla değiştirir. Neredeyse bildigim tamirciler öyle :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.