LM2 Hatası alıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anyways
Süper Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
Ben baya denedim forumdaki çözümlerinede baktım olmuyor hata veriyor.. Kolay bir yöntemi yokmu oyunu açıncada tekrar yükle diyor

Herkesi öldürüyoruz.Kimini kurşunla, kimini sözle
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
https://memoryhackers.org/konular/lm2-ve-clientfxdb-hata-cozumu.43919/ Bu konuya baktınmı burdakileri tek tek yap olmuyorsa mh.ts3self.com ts git

Anyways
Süper Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
https://memoryhackers.org/konular/lm2-ve-clientfxdb-hata-cozumu.43919/ Bu konuya baktınmı burdakileri tek tek yap olmuyorsa mh.ts3self.com ts git
Denedim Dostum Şimdi Oyunu tekrar yüklemektende bıktım hile sanki boşta kalıyor injekt olmuyor

Moderatörün son düzenlenenleri:
Admin
Ödüller
19
6 HİZMET YILI
Denedim Dostum Şimdi Oyunu tekrar yüklemektende bıktım hile sanki boşta kalıyor injekt olmuyor
Denemişsin okumamışsın sanırım.Oyunu neden sildiğini söylim Cshell.dll ve Cres.dll dosyalarını silmediğin için senden oyunu silip tekrar yüklemeni istiyor.

Son düzenleme:
İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır.
Griffin Premium
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
bir diğer çözüm olarak oyunu açtıgınızda ekranın sağ alt bölümünde xcode dolarken hileyi loadlarsanız sorununuz çözülecektir

Anyways
Süper Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
bir diğer çözüm olarak oyunu açtıgınızda ekranın sağ alt bölümünde xcode dolarken hileyi loadlarsanız sorununuz çözülecektir
Zaten hemen öyle yapıyorum ilk önce lm2 veriyor sonra oyunu açışımda oyunu sil baştan yükle son kez deniyicem buda olmasa sağlık olsun

Herkesi öldürüyoruz.Kimini kurşunla, kimini sözle
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
Hata alanlar TS mh.ts3self.com yetkililer yardımcı olurlar.

Griffin Premium
Ödüller
11
Sosyal
7 HİZMET YILI
Cshell.dll ve Cres.dll siliyorsun xigncode dolarken hileyi load ediyorsun sorunu çözüyorsun.

Anyways
Süper Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...