Lm2 Hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Bugün size @Eko901 in isteği üzerine konu açıyorum.Evet bu kardeşimiz wolftü hilesinde Lm2 hatası alıyor.Ben denedim fakat yapamadım.
Burada da ekran görüntüsü var bilgisi olan buraya yazsın

2amboj.jpg

ÖLÜYÜM
Süper Moderator
Ödüller
19
https://memoryhackers.org/konular/lm2-ve-clientfxdb-hata-cozumu.43919/

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Bu arada forumda bulduğum konuları onun pc sinde team viewer dan denedim olmadı.

Oda olabilir denesin yazar o

Isse Kun
Emektar Üye
Ödüller
12
Sosyal
Loader'ı loadladıktan sonra çalıştır'a %appdata% yaz ve Local adlı klasöre git "Temp" adlı klasör oluştur. yanlış hatırlamıyorsam bu şekilde olmalıydı eğer olmaz ise mh.ts3self.com ts adresimize gelerek yardım alabilirsin

İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır.
Griffin Premium
Ödüller
7
bir diğer çözüm olarak oyunu açtıgınızda ekranın sağ alt bölümünde xcode dolarken hileyi loadlarsanız sorununuz çözülecektir

Üye
öncelikle teşekkur ederim ama ablayla beraber denedik biz teamwiewer verdim temp sildik ilk oldu ondan sonra ben oyuna girdiğimde sil tekrar yükle diyordu ıo bit uninstaller ile denedım sonra hata tekrar gelmeye başladı

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
öncelikle teşekkur ederim ama ablayla beraber denedik biz teamwiewer verdim temp sildik ilk oldu ondan sonra ben oyuna girdiğimde sil tekrar yükle diyordu ıo bit uninstaller ile denedım sonra hata tekrar gelmeye başladı
Yapacak bir şey yok denedik olmadı :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.