#Specktra

BAN ister misin çocuk adam?
Co - Admin
Lm2 hatası,Lm2 hatası çözümü,Lm2 hatası nasıl çözülür,Lm2 hatası hatayı çözme,Lm2 hatası wolftü,Lm2 hatası Sf2,Lm2 hatası hoonds,Lm2 hataları,Lm2 ve ClientFXDB sorunu,ClientFXDB sorunun nedeni,ClientFXDB sorunun çözümü,Lm2 çözümleri,Anaxinomus

:resim:

memoryhackers.org-Screenshot_11201.png

:yazı:

1. Lm2 hatasını alınca Wolftü konumunu açıyoruz ve Cshell.dll ve Cres.dll dosyalarını siliyoruz.​
  2. Ardından %appdata% yazım Local'ı buluyoruz​
  3. Localı bulduktan sonra Temp dosyasını bulun.​
  4. Ardından içerisindeki klasörleri ve dosyaları silin,​
  5. Loaderı açın.​
  6. Oyunu açın​
  7. Xincode3 dolmaya Başlar başlamaz loadlayın​
  8. Oyun sorunsuz açılacaktır.​
:video:

İyi Forumlar

Not:Bir çoğunuzu TW'sine girip baktım ve Cshell.dll ve Cres.dll dosyaları silmediğinizi gördüm.Ayrıca Sağda çıkan anti-virüs programı gelince değil dolarken loadlıcaksınız.

Son düzenleme:

Wake

Onaylı Üye
Teşekkürler Çok detaylı ve yararlı video olmuş

PeachCat

Griffin Premium
Bu hatayı alanlar için yararlı konu olmuş teşekkürler.

yiitgven7s

JAVA
Süper Üye
cshell.dll ve cres.dll'yi silsen bile tekrardan geri gelir.
Bu net bir çözüm değil.
Not : Olmuyorsa gidin minecraft oynayın yazman çok yanlış. Çünkü sen bir moderatörsün insanlara ne olursa olsun yardım etmelisin.

Son düzenleme:

#Specktra

BAN ister misin çocuk adam?
Co - Admin
cshell.dll ve cres.dll'yi silsen bile tekrardan geri gelir.
Bu net bir çözüm değil.
Not : Olmuyorsa gidin minecraft oynayın yazman çok yanlış. Çünkü sen bir moderatörsün insanlara ne olursa olsun yardım etmelisin.
cshell.dll ve cres.dll dosyalarının gelme nedeni injectörün zamanında algılamaması yani senin loadladıktan sonra Xincode3 onu otomatik olarak algılıyor.Olmuyorsa minecraft oynayın dememin nedeni minecrafta Xincode3 yok git oyna anlamında.Mod herkese yardım edemez 500.000 kişiyi aşkınız herkesin TW'sine girip baksam zaman öldürmüş olurum.Load'ı güncellenir güncellenmesine yöneticilerimiz sorunlu bir ayda olduğumuz için şuanda ilgilenemiyor.Dediğim gibi Sorun çözülmüyorsa MİNECRAFT oynayın.

yiitgven7s

JAVA
Süper Üye
cshell.dll ve cres.dll dosyalarının gelme nedeni injectörün zamanında algılamaması yani senin loadladıktan sonra Xincode3 onu otomatik olarak algılıyor.Olmuyorsa minecraft oynayın dememin nedeni minecrafta Xincode3 yok git oyna anlamında.Mod herkese yardım edemez 500.000 kişiyi aşkınız herkesin TW'sine girip baksam zaman öldürmüş olurum.Load'ı güncellenir güncellenmesine yöneticilerimiz sorunlu bir ayda olduğumuz için şuanda ilgilenemiyor.Dediğim gibi Sorun çözülmüyorsa MİNECRAFT oynayın.
Peki bu sorunu nasıl düzelteceğiz ?

Üst Alt