lm3 hatası alıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin Üye
Ödüller
6
loadırdakı tüm hileleri oyunlarda denetim fakat hepsinde lm3 Hatası alıyorum yardım edebilirmisiniz :)

HADİ HOPPALARAAAAAAA
Banlı Üye
Bi arkadaş Yazmıştı loaderi Açınca Temp ve %temp% i Silceksin diye her loaderi açtığında yapıcaksın

Süper Üye
Ödüller
7
Çalıştıra gir %temp% yaz hepsini sil silinmeyenleri atla .
Sonra tekrar gir bu sefer temp yaz hepsini sil silinnmeyenleri atla .
Sonra Windows klasöründen Prefetch klasörüne gir orada bulunan herşeyi sil silinmeyenleri atla .
Hileyi yönetici olarak çalıştır .
Umarım yardımcı olabilmişimdir :) .

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Dün bunu için bir sürü konu açılmıştı.O konulara bak bir istersen.

Süper Üye
Ödüller
7
Loader'ı silip tekrar yükle virüs programlarını devre dışı bırak hileyi kullanacağın zaman.

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
11
çok konu açıldı bunun üstünde fakat galiba çoğu yöntem çalışmıyor sen yinede bi bak konulara

Seçkin Üye
Ödüller
6
Bende 2 kere gelip gitmiyordu ama şu an düzelttim sadece locale temp kurmam gerekiyormuş :D

Seçkin Üye
Ödüller
6
Lm3 hatasının çözümünü sonunda bulmayı başardım arkadaşlar.
Çözüm : Çalıştır : Temp İçindeki her şeyi silin silinmeyenleri atla diyerek geçiniz. Sonra
Çalıştır : %temp% İçindeki her şey silin. Sonra Bu bilgisayar giriş yapıyorsunuz sonra windows adlı dosyaya giriş yapıyorsunuz Sonra
Prefetch Adlı dosyanın içindeki her şey siliyorsunuz. En son olarak Çalıştır : %appdata% ordan locale giriş yapıyorsunuz İçerisindeki temp dosyasını siliyorsunuz İşlem tamamdır. Sonra hile loaderini açıyoruz Çalıştır : %appdata% Giriyoruz Locale giriyoruz o sayfadaki boş bir yere sağ tık yaparız yeniye basıyoruz ve klasörü seçiyoruz klasörün ismini temp olarak değiştiriyoruz.
Lm3 hatası ortadan kalkmıştır. Herkese teşekkür ederim. Yapamayanlar olursa bir ayrıntılı bir video çekicem.
:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...