Lm3 hatası çözümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin Üye
Ödüller
6
Lm3 hatasının çözümünü sonunda bulmayı başardım arkadaşlar.
Çözüm : Çalıştır : Temp İçindeki her şeyi silin silinmeyenleri atla diyerek geçiniz. Sonra
Çalıştır : %temp% İçindeki her şey silin. Sonra Bu bilgisayar giriş yapıyorsunuz sonra windows adlı dosyaya giriş yapıyorsunuz Sonra
Prefetch Adlı dosyanın içindeki her şey siliyorsunuz. En son olarak Çalıştır : %appdata% ordan locale giriş yapıyorsunuz İçerisindeki temp dosyasını siliyorsunuz İşlem tamamdır. Sonra hile loaderini açıyoruz Çalıştır : %appdata% Giriyoruz Locale giriyoruz o sayfadaki boş bir yere sağ tık yaparız yeniye basıyoruz ve klasörü seçiyoruz klasörün ismini temp olarak değiştiriyoruz.
Lm3 hatası ortadan kalkmıştır. Herkese teşekkür ederim. Yapamayanlar olursa bir ayrıntılı bir video çekebilirim.

HayvanSever
Süper Üye
Ödüller
8
Çözüm : Çalıştır : Temp İçindeki her şeyi silin silinmeyenleri atla diyerek geçiniz. Sonra
Çalıştır : %temp% İçindeki her şey silin. Sonra Bu bilgisayar giriş yapıyorsunuz sonra windows adlı dosyaya giriş yapıyorsunuz Sonra
Prefetch Adlı dosyanın içindeki her şey siliyorsunuz. En son olarak Çalıştır : %appdata% ordan locale giriş yapıyorsunuz İçerisindeki temp dosyasını siliyorsunuz İşlem tamamdır. Sonra hile loaderini açıyoruz Çalıştır : %appdata% Giriyoruz Locale giriyoruz o sayfadaki boş bir yere sağ tık yaparız yeniye basıyoruz ve klasörü seçiyoruz klasörün ismini temp olarak değiştiriyoruz.
Lm3 hatası ortadan kalkmıştır. Herkese teşekkür ederim. Yapamayanlar olursa bir ayrıntılı bir video çekebilirim.
Lm6 hatası için çözümün var mı ?

Griffin Premium
Ödüller
10
Sosyal
Yararlı konu kardeşim hata alanlar bu konu sayesinde hatadan kurtulabilir.

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Temp dosyası çöp dosyalardan ibaret değil mi?Sistem silinen uygulamalardan kalan küçük boyutlu dosyaları bu klasöre atar ve dosyaları silmek bilgisayarın performansını az da olsa artırır,diğer yolu bilmem ama temp silmek bence bir işe yaramıyor

Üye
Kardeşim tw versem yaparmısın banada

Arkadaşlar @fana200 'e TW verdim bağlanıp yaptı bende oldu yani :)
yapmayı öğrendiyen yardım edermisin tw versem XCSGO da oluyor benimki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.