loaderle ılgılı hata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
oncelıkle bu hatamıdır onu bıle bılmoyrum cunkı bende calmısadıgı ıcın hata galıba neyse bu konuyuda nereye accagımı bulamadıgım ıcın buraya aclıyorum konu:

sımdı ben loaderı sılıp bıdaha ındırdım tum oyun hılelerı mavı renkte ve calısıyor tag'ı var neyse ben bunu onay sıstmeını ypaıyorum sonra benı memoryhackersın sıtesıne atıyor ve %100 oluyor hıle seysı ve oyunu acıyorum hıle olmamıs nedenını ogrenebılyırm ve rıng of elysıumda denedım olmadı hıle onceden olıyordu :( :(

Üye
6 HİZMET YILI
Beyler Hileyi acıyorum sistem 1 tıklıyorum siteye girş bekleniyor diyo siteye giriyorum yine aynsını diyo hile acılmıyo yardım lütfen

Banlı Üye
7 HİZMET YILI
hile menüsümü gelmiyorsa xmaza yani ros hack ka tıklayın sitede ordan aşa gelin xmaze nin paylaştığı programı indirin menü gelir

Üye
6 HİZMET YILI
Yav kardeşim Şimdi rulese tıklıyorum onay gerekiyo ya sistem 1 tıklıyorum siteye girş bekleniyor diyo siteye giriyorum yine aynısı oluyo menü ile alaksı yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.