Logo Banner Yapabilecek Değerli Arkadaşlar Aranıyor !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
P

plancha

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Youtube İçin Kanal Açmayı Planlıyorum Ve Bu Kanal Sadece Bir Oyun Üzerine Değilde Tüm Oyunlar Üzerine Olacak.Profil Resmi ve Banneri Yapabilecek Arkadaşlar Varsa Konu Altında Yazarsa Sevinirim.

İstediğim Logo Ve Banner Beyaz Renk Üzerine Yapılmış Sade ve Şık Bir Tasarım Olması.Benim İçin Önemli Olan Renkler Beyaz ve Kırmızı Olmasıdır.
Şimdiden Yapanların Eline Sağlık Diyorum ;) Maddi Durumum Olsaydı Karşılığını Verirdim Ama Malesef Yok.Pek Uğraşmanıza Gerekte Yok Cart Curt Bir Çizim Olsada Yeterli ;)

H

hllexe

Üye
banner i kolay bi şekilde panzoid sitesinden yapabilirsin aşırı basit

• Like
Tepkiler: plancha
P

plancha

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
K

kadirsar

Onaylı Üye
Youtube İçin Kanal Açmayı Planlıyorum Ve Bu Kanal Sadece Bir Oyun Üzerine Değilde Tüm Oyunlar Üzerine Olacak.Profil Resmi ve Banneri Yapabilecek Arkadaşlar Varsa Konu Altında Yazarsa Sevinirim.

İstediğim Logo Ve Banner Beyaz Renk Üzerine Yapılmış Sade ve Şık Bir Tasarım Olması.Benim İçin Önemli Olan Renkler Beyaz ve Kırmızı Olmasıdır.
Şimdiden Yapanların Eline Sağlık Diyorum ;) Maddi Durumum Olsaydı Karşılığını Verirdim Ama Malesef Yok.Pek Uğraşmanıza Gerekte Yok Cart Curt Bir Çizim Olsada Yeterli ;)
adobe photo shop ile yapması cok kolay nasıl bi şey istiyon tasarlıyı verem sana hayrıma

• Like
P

plancha

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Ulaş kardeşim bana nasıl birşey istedigini söyle ayarlayabilirim
İstediğim Tür Oyunla İlgili Olsun Yeterli Aslında Açık Renk Mesela Beyaz Arka Plan Üstüne Oyunlarla İlgi Birşeyler Olsa Yeterli.Ben Genelde Sadeliğe Önem Veriyorum.Çok Teşekkür Ederim Şimdiden ;)

M

myfriend33

Seçkin Üye
1440x2160 çözünürlükte bir beyaz resim alıp, internettende font bulup png resimleride toplayıp rahat ve kolay bir şekilde photoscape ile yapabilirsin.

• Like
K

kadirsar

Onaylı Üye
İstediğim Tür Oyunla İlgili Olsun Yeterli Aslında Açık Renk Mesela Beyaz Arka Plan Üstüne Oyunlarla İlgi Birşeyler Olsa Yeterli.Ben Genelde Sadeliğe Önem Veriyorum.Çok Teşekkür Ederim Şimdiden ;)
özelden instanı yaz bitince göndereyim sana

• Like
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...