LoL Anti Afk Hack 8.24

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emir6956

LoL Script's & Python
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
134
Arkadaşlar Bu Program Sizin AFK banı yemenizin Önüne Kesin Bir Şekilde Geçecek. Ani Bir İşiniz Çıktığında Hemen Programı Açıp Bilgisayarınızı Bırakıp Gidebileceksiniz Onun Dışında XP Kasmak İsteyen Arkadaşlar Sizler De Oyuna Girip Hiç Oynamadan XP nizi Alabileceksiniz Hemen Hileye Geçelim...
:özellik:
+ANTİ AFK SCRİPT

:calis:
Windows 7
Windows 8
Windows 8.1
Windows 10

Not: Arkadaşlar Windows 8.1 Arada Hata Verebiliyor Bu Konu Üzerinden Bana Ulaşabilirsiniz
:kullan:

Arkadaşlar Yapmanız Gereken Tek Şey Oyuna Girmek Ve Ardından Hileyi Başlatmak

:resim:
Hilemiz Bir Menüye Sahip Değil Sadece Araç Çubuğunda Bir İkon Görünümünde Durur Ve O İkon Görünümüne Sağ Tıklayıp Yapabileceklerinizi Görürsünüz
Bu Da İkona Sağ Tıkladığınızda Çıkan Menü

Memory Hackers.PNG

Pause Script Derseniz Script Durur Bunu Oyun Bittiğinde Tikleyin

:video:
Arkadaşlar Malesef Video Programım Oyun İçi Video Çekmemde Zorluk Çıkartıyor Ve Kasmaya Sebebiyet Veriyordu Bende Mantığını ve Kanıtını Gösteren Bir Video Çektim Buyrun O Video:

Arkadaşlar Bu Arada Hile Tıkır Tıkır Çalışıyor Ve Optimizasyon Sıkıntısı Yok Benim Kullandığım Video Programı Biraz Sıkıntı Çıkardı O Kadar En Yakın Zamanda Güncel Bir Video Paylaşacağım Beklemede Kalın
:not:
!!Hilede Ban Riski Olmasa Da Hileyi Kullanmaya Başladığınız Andan İtibaren Bütün Sorumluluk Size Aittir!!

:indir:
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

Sflashy

Üye
Beğeni Puanı
2
programı sen yaptıysan #winactive , #ifwinactive eklersen daha sağlıklı çalışmasını sağlayabilirsin böylelikle script oyun alttabdaysa tıklamaz, eline sağlık

shejii

Üye
Beğeni Puanı
2
selam kardeşim şimdi bu program otomatikken oyuna girip yeniden aynı şeyleri yapabilicekmi

İgniteSerpent

ڪے(_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅(̅_̅_̅_̅(̅)
Editör
Beğeni Puanı
300
Su Aralar Hesap Kasmak İçin Bu Sitede 3 Program Yetio İnstall Lock , AutoAccept , AntiAfk Meraba Smurfff

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt