• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Çalışmıyor LoL Küme Hack Level Hack 2016 [EFSANE KONU]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AlpBenjamins

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
YOĞUN İSTEK GELİRSE HİLEYİ PAYLASACAĞIM SADECE SİZDE GÖRÜNÜYOR DİYE BİRŞEY YOK DİYER KİŞİLERDEDE GÖRÜNÜYOR BUNUN KANITINI OYUNA GİRDİĞİMDE FOTOĞRAFINI ALACAĞIM ŞİMDİ YORUMLARDA BELİRTİRSENİZ İSTEDİĞİNİZİ KISA ZAMAN İÇERİSİNDE HİLEYİ PAYLAŞACAĞIM.

cekuaso1

Üye
Beğeni Puanı
0
Plat ligine geçmek istiyorum.90 level olmasam olmaz mı yahu,ban yiyebiliriz!

Yalancı seniii bizi kandıracak sen heee :DD League of legends'den hesabına gırerek yani profiline girerek baktım.30 seviyesin,90 level değil.altın ligindesin ve 2 zafer'in var. Hoşcakal umarım ban yersin !

Beğeni Puanı
0
cekuaso1' Alıntı:

Yalancı seniii bizi kandıracak sen heee :DD League of legends'den hesabına gırerek yani profiline girerek baktım.30 seviyesin,90 level değil.altın ligindesin ve 2 zafer'in var. Hoşcakal umarım ban yersin 
İstemiyorsun konuya bakma kardeşim adam moderator belki sen ban yedin.

gemin98

Üye
Beğeni Puanı
0
cekuaso1' Alıntı:

Yalancı seniii bizi kandıracak sen heee :DD League of legends'den hesabına gırerek yani profiline girerek baktım.30 seviyesin,90 level değil.altın ligindesin ve 2 zafer'in var. Hoşcakal umarım ban yersin          
aynen bende baktım gold ama 30 lvl olarak gözükmek daha iyi olur ve lig hilesi süper olurdu ama niye link atmadı herkezin istiyeceğini biliyor_ :huh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt