Lol Script tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Ödüller
7
G................... diye bir site var ve bu site premium script satıyor premium scriptin iddiası şu dosyayı açıp ayarları yaptıgınızda dosya mesela discorda ayarladınız discord.exe gibi çalışıyor arka planda ve oyuna inject edilmiyor fare ayarlarını simule ederek yapılıyormuş bu şekilde ban yemiyorsunuz üstelik bence inject edilen hilelerden kat kat daha algılanamaz bi oynanış sunuyor.memoryhackers bence böyle bi script yapabilir.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Süper Üye
Yapmak isteselerdi zaten yapmış olurlardı.Böyle bir oyuna hile yapma gereği duymuyorlardır belki.

for a Dream
Seçkin Üye
Ödüller
6
scripte gerek yok oyunu çok kötü oynuyosunuz

Uzman Üye
Ödüller
7
MOBA Oyunlarını oynuyamayıpda Script Açmak boş iş...

Kolsuzsan yapıcak bir şey yok :/ Tek seçenek kendini geliştirmek Botlarla - Normal Oyunlarda...

NOT : Dereceli girerek kendini geliştiremezsin! Aksine kötü oynadığın için Takımını aşşağı çekersin!

Uzman Üye
Ödüller
9
bir aralar Elobuddy siteside bir dost bu projeyi yapıyordu rahatça kullanabiliyorduk.

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
oyun script'en geçilmiyor emek ver oyna dicem ama hile form'unda bunu demek cok ironi olur reklam vermek istemiyorum var 1 tane site

Uzman Üye
Ödüller
7

Kolsuzsan yapıcak bir şey yok :/ Tek seçenek kendini geliştirmek Botlarla - Normal Oyunlarda...

NOT : Dereceli girerek kendini geliştiremezsin! Aksine kötü oynadığın için Takımını aşşağı çekersin!
hile formunda bunu demen garip.bu arada lolü 5 senedir oynuyorum diamond 5 im kasmayı bıraktım adam vayne alıp 1v5 dalıp bütün skillerden kaçarak bizi kesene kadar güzel oyundu aslında.

♥ Kusursuz ♥
Banlı Üye
oyunda hileye gerek yok zaten taktiksel bir oyun

:D
Süper Üye
Ödüller
6

Adam haklı

Seçkin Üye
Ödüller
5
G............ diye bir site var ve bu site premium script satıyor premium scriptin iddiası şu dosyayı açıp ayarları yaptıgınızda dosya mesela discorda ayarladınız discord.exe gibi çalışıyor arka planda ve oyuna inject edilmiyor fare ayarlarını simule ederek yapılıyormuş bu şekilde ban yemiyorsunuz üstelik bence inject edilen hilelerden kat kat daha algılanamaz bi oynanış sunuyor.memoryhackers bence böyle bi script yapabilir.
o sıte dogru yapyoor ama parasıda ıyı :D

Moderatörün son düzenlenenleri:
Onaylı Üye
Ödüller
6
Ben bedavasını kullandım ban yedim

Üye
G................... diye bir site var ve bu site premium script satıyor premium scriptin iddiası şu dosyayı açıp ayarları yaptıgınızda dosya mesela discorda ayarladınız discord.exe gibi çalışıyor arka planda ve oyuna inject edilmiyor fare ayarlarını simule ederek yapılıyormuş bu şekilde ban yemiyorsunuz üstelik bence inject edilen hilelerden kat kat daha algılanamaz bi oynanış sunuyor.memoryhackers bence böyle bi script yapabilir.
Mesaj yoluyla site ismini gönderebilir misiniz ? Bu arada güvenilirliği nedir hakkında bilgi sahibi iseniz paylaşabilir misiniz ? Malumunuz şuan oyunda yeniden bir hesap açmak eski sistemden çok daha zor hale getirildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.