MAC Adresinden Kontrol Sağlama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
Arkadaşlar, MAC adresi ile yapılabilecekler nelerdir? Trojan durumu veya kontrol sağlanabilinir mi? Dosya sağlama olabilir mi?

Uzman Üye
Ödüller
7
Burasi Oyun Hile Forumudur diye biliyorum git site hekliyenlerin* forumlarinda sor bunlari

Onaylı Üye
Burasi Oyun Hile Forumudur diye biliyorum git site hekliyenlerin* forumlarinda sor bunlari
Amacım site falan hacklemek değil. Konuyu mobil programlama başlığı altında açmışım farkındaysan. Sorum merakımdan dolayı?
Ne merakı bu? MAC adresi rahatlıkla sağlanılabilir, bunun dosya aktarımı falan var mı onu merak ettim, eğer var ise bu büyük bir açıktır.

Uzman Üye
Ödüller
7
Amacım site falan hacklemek değil. Konuyu mobil programlama başlığı altında açmışım farkındaysan. Sorum merakımdan dolayı?
Ne merakı bu? MAC adresi rahatlıkla sağlanılabilir, bunun dosya aktarımı falan var mı onu merak ettim, eğer var ise bu büyük bir açıktır.
Sen Bunu Akill ettiysen gelistiricilerde akil etmisdir merak etme heklenmessin*

Uzman Üye
Reyiz Burası "HACK SHARE SİTE" Diye geçiyor bu tür konuları biz anlamayız site çokertme felan olnları başka forumdan bulabilirsin saygılar :)

tumblr_omhn185F7V1w5ik65o1_500.gif
SG BANNED
giphy.gif

Seçkin Üye
mac adresiyle hiç bir şey yapamassın :D belki bir loader kodlar ona koyarsın veya birini modem wifisinden engellersin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.