MacBook, Dokunmatik Ekranlı ve LTE Destekli Olabilir!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Admin
Katılım
5 Ara 2017
Mesajlar
3,590
Çözümler
88
Tepki puanı
8,113
Ödüller
18
:resim:

a5ee60bf7da3849832b669aa0e48b93c7f4a0682.jpeg


:yazı:

Macbook ile ilgili dahil birkaç bilgiler paylaşılmaya başladı.Apple, yaklaşan WWDC etkinliklerine hazırlığını sürdürürken bir yandan da çeşitli bilgiler gelmeye başladı. Son haber ise şirketin dokunmatik ekran, ARM işlemcisi ve 4G LTE bağlantısı özelliklerine sahip yeni bir dizüstü bilgisayar veya tablet üzerinde çalıştığı yönünde haberler yayıldı. 'Star' olarak adlandırılan ve Çin'de birkaç prototipinin üretildiği söylenen cihaza dair henüz net bir bilgi yer almıyor.Fakat birkaç gün içerisinde açıklanması bekleniyor.

Apple'ın MacBook'larda ARM işlemcisi kullanmayı epey bir süredir düşünüyorlardı.Apple'ın pek çok iOS cihazını üreten Pegatron isimli cihaz üreticisinin, Star'ın üretimini de yapacaklarını ve prototipleri Apple'a gönderdiğini söyledi.

Cihazın dokunmatik ekran, SIM kart yuvası ve GPS'e de sahip olduğu düşünülüyor. Aynı zamanda suya dayanıklı olacağı söylendi.Eğer bu haberler doğruluk kalitesi yüksek ise kullanıcılarını sevindirecek gibi duruyor.

 
Ey yüce yaradan bana fantastik bir hayat yaşattın.
Emektar Üye
Katılım
2 Ocak 2016
Mesajlar
4,591
Çözümler
1,844
Tepki puanı
2,262
Ödüller
17
bunlarda şaşırdı iyice şunu ekleyek şunu çıkarak
 
Griffin Premium
Katılım
3 Mar 2017
Mesajlar
1,378
Çözümler
1
Tepki puanı
995
Ödüller
10
Sosyal
Apple gerçekten ne yapacağını şaşırmış bu durumda.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.