• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Mafia 3 Çıkış Tarihi Göründü!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emolokko

Yılların alamadığı adam
Onaylı Üye
Katılım
19 Mar 2016
Mesajlar
55
Beğeni Puanı
2
Yaş
32


Yılın merakla beklenen oyunlarından biri olan Mafia 3'ün çıkış tarihi sızdırılmış olabilir. İşte oyunun ön sipariş sayfalarında gözüken muhtemel çıkış tarihi.

2K Games'in en sevilen oyun serilerinden olan Mafia, ilk iki oyunuyla oldukça popüler bir seri haline geldi. Özellikle ülkemizde geniş bir hayran kitlesine sahip olan Mafia oyunları, senaryo yapısıyla ön plana çıkan bir seri olarak karşımıza çıkıyor.

Üçüncü oyunla birlikte daha çok açık dünya türüne doğru yönelecek olan serinin, birçok oyuncu kesimi tarafından Grand Theft Auto V'e rakip olarak geleceği düşünülüyor.
Geçtiğimiz yıl ilk kez Gamescom fuarında gözüken Mafia 3'ün bu yıl içerisinde çıkışını gerçekleştireceği biliniyor fakat yapımcı şirket hala net bir tarih vermeyip bizi merak içerisinde bırakmıştı. Merakımız Amazon ve Best Buy sitelerinde Mafia 3 ön sipariş sayfasında gözüken çıkış tarihini görünce sona erdi.

Mafia 3, 26 Nisan'da çıkış yapabilir!

Ünlü dijital perakende siteleri, Mafia 3'ten önce de birçok oyunda bu duruma benzer tarih sızıntıları yaşamış ve birçok yapım belirtilen tarihte çıkışını gerçekleştirmişti. Oyunun yapımcı şirketi 2K Games'ten hala resmi bir açıklama veya yalanlama gelmemiş olması ise bu çıkış tarihinin doğruluğunu gittikçe güçlü kılıyor.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt