• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Memoryhackers Çekememezlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By ŞaHaNe

Efsane Üye
Beğeni Puanı
2,233
Hangi siteye baksam sizi kötü luyorlar  ama siz öyle degilsiniz onlar sizin yükselişinizi çekmiyor um boşver in onları boş konuşuyorlar 

Bu şuan a kadar cold hack gibi hile yapan sizi gördüm real envanter desem sizde var god mode hepsi var daha ne olsun cold hack te olmasa olur

BUNLARI BILGILENDIRMEK AMAÇLI SÖYLÜYORUM OYUN GELMEYİN KARDEŞLER! 

xCodestech

Üye
Beğeni Puanı
0
Bu şuan a kadar cold hack gibi hile yapan sizi gördüm real envanter desem sizde var god mode hepsi var daha ne olsun cold hack te olmasa olur ŞU YAZDIĞIN YAZIYLA SİTEDE HİLE İÇİN DURDUĞUN BELLİ BENİM GÜZEL KARDEŞİM

By NaNo

Süper Üye
Beğeni Puanı
4
xCodestech' Alıntı:
Bu şuan a kadar cold hack gibi hile yapan sizi gördüm real envanter desem sizde var god mode hepsi var daha ne olsun cold hack te olmasa olur ŞU YAZDIĞIN YAZIYLA SİTEDE HİLE İÇİN DURDUĞUN BELLİ BENİM GÜZEL KARDEŞİM
Thug Life :D

By ŞaHaNe

Efsane Üye
Beğeni Puanı
2,233
xCodestech' Alıntı:
Hile için dursaydim sadece hesap öylesine olcak tımYORUM VE KONU adetine bak ta konus kendine bak önce kimin hile için durduğu belli en azından forumda konu paylaşıyor um ok.

xCodestech

Üye
Beğeni Puanı
0
He yani konu açınca hile için durmuyo oluyorsun öylemi ? bilgisayarım bozuldu format atıldı 7 ay sorna ozamana kadar unutmustum id imi baya eskilerdenim yani ben merak etme sen :)

xCodestech' Alıntı:
He yani konu açınca hile için durmuyo oluyorsun öylemi ? bilgisayarım bozuldu format atıldı 7 ay sorna ozamana kadar unutmustum id imi baya eskilerdenim yani ben merak etme sen :)
Ve ayrıca Nader11ndeu kaç senedir bu ortamda hadi söyle bakalım yeni çocuk :)

#Şeytan' Alıntı:
xCodestech' Alıntı:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt