memoryhackers gurubu hakında düşünceleriniz iyi ve kötü yönleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üye
Ödüller
5
arkadaşlar ben memoryhackers gurubuna 2016 da katıldım o zamanlarda ts kulanılıyordu ve ben ts de uzun süre taıkıldım insanlık namına dostluk namına çok şey vardı orda şu an dc kulanıyorlar dc ortamını ne yalan söyliyim pek sevmedim ts ortama daha bi güzeldi gerçek insanlar tanıdım orda tanıştım bi çok insanla realda konuştuk görüştük buluştuk yani bi siteyi sadece oyun olarak görmeyin veya bi oyunu :D sadece oyun olarak görmeyin ben real hayatımda dostum bildiğim insanlar hep arkamdan vurdu ama oyunda tanışıp realda konuşmaya başladıklarımın hiçbiri öyle bişe yapmadı anlıycanız burası sadece bi gurup değil burası koskoca bir AİLE burdan tüm memoryhacker yöneticilerine teşekür ederim böyle bi ortam yaptıkları için ve tüm memoryhackers ailesine teşekür ederim bu kadar güzel insanlar oldukları için saygılarla <3

İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır.
Griffin Premium
Ödüller
7
biz teşekkür ederiz bu güzel düşünceleri bizlepaylaştıgın için

Kurucu
Ödüller
21
Evet ts3 eski yaz dönemleri güzeldi gece muhabbetleri özellikle :D Ama çağa ayak uydurmak ve yenilikçi olmak adını biz de dc geçtik ama yine de ts3 de az da olsa varız yakın süre içinde de kendi chat programımız üzerinden sizlerle iletişim sağlamayı düşünüyoruz. Güzel düşüncelerin için teşekkürler. İyi Forumlar.

Üye
Ödüller
5
Evet ts3 eski yaz dönemleri güzeldi gece muhabbetleri özellikle :D Ama çağa ayak uydurmak ve yenilikçi olmak adını biz de dc geçtik ama yine de ts3 de az da olsa varız yakın süre içinde de kendi chat programımız üzerinden sizlerle iletişim sağlamayı düşünüyoruz. Güzel düşüncelerin için teşekkürler. İyi Forumlar.

teşekür ederim güzel görüşlerin için agacım sağlam bi kadrovardı o ts de gece gündün online olan admin arkadaşlar :D onlar efsane bi okadarda can dostu insanlar tekrardan teşekür ederim <3

Kurucu
Ödüller
21
O dönemde ki ekipten bir kaç kişi kaldı sadece gönül isterdi ki öyle devam etsin ama her zaman her şey istediğimiz gibi olmuyor :) Biz teşekkür ederiz <3

Üye
Ödüller
5
:D
Süper Üye
Ödüller
6
Abi bide dc de hep yetkili odalarında sohbet dönüyo ondan dc sarmiyo

● вιя єƒѕαηє ●
Süper Üye
Ödüller
5
TS ortamı daha sıcaktır

Seçkin Üye
Ben 9 Haziran 2016 da katıldım çok sevdim bu siteyi ts ye girdim tanıştım herkesle güzeldi sohbet sıcaktı MemoryAilesi Candır <3

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Ne yalan söyleyeyim bu TS yi hiç anlamadım ama DC daha bi iyi geliyordu :(

Onaylı Üye
Ödüller
5
Kim ne derse desin benim şahsi fikrim TeamSpeak :)

Üye
En son siteye uzun zaman önce girmiştim. Çok Değişmiş tebrikler nader bey .

The story about good
Ultra Üye
Ödüller
10
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap
amaçlarıda onları geride bırakmaktı zaten , başardılar

#Ri
Coder
Ödüller
11
Madem hortlamış yeni görüyorum bende konuyu. Hayatımın aşkıyla burda tanıştım, en iyi dostumu kardeşim gibi sevdiğim insanı burda edindim. Öyle yani işte sade hile değil herşey.

Efsane Üye
Ts Olsa Efsane Olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.