MemoryHackers Logo Tasarımım 291x90

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
Z9v34g.png

Gençler,fazla ugraşmadım eğer beğenilirse daha çok ugraşır daha güzelini yaparım yorumlarınız değerli benim için.

Herkese kolay gelsin ;)

● вιя єƒѕαηє ●
Süper Üye
Ödüller
5
7 HİZMET YILI
güzel olmuş bence ilerde çok daha iyisini yaparsın

Uzman Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
Uğraşsaydın keşke:) beğendim eline sağlık güzel olmuş.Daha iyisini yapabilirsin bence

Cehalet Mutluluktur
Süper Üye
Ödüller
9
8 HİZMET YILI
Z9v34g.png

Gençler,fazla ugraşmadım eğer beğenilirse daha çok ugraşır daha güzelini yaparım yorumlarınız değerli benim için.

Herkese kolay gelsin ;)

Bu nasıl bir mantıktır allahım, fazla uğraşmadım ama beğenilirse daha iyisini yaparım...

İnsan önce bi uğraşır yapabildiğinin en iyisini çıkartır ortaya insanlara neler yapabileceğini gösterir. İlgi alırsa daha güzelini yapmaya çalışır, bu mantık böyle işler..

Senin mantığına hayran kaldım doğrusu..

Uzman Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
Bu nasıl bir mantıktır allahım, fazla uğraşmadım ama beğenilirse daha iyisini yaparım...

İnsan önce bi uğraşır yapabildiğinin en iyisini çıkartır ortaya insanlara neler yapabileceğini gösterir. İlgi alırsa daha güzelini yapmaya çalışır, bu mantık böyle işler..

Senin mantığına hayran kaldım doğrusu..
Yorumlarıda okusaydın keşke dostum ;) 5 dakikada yapılmış bir şey bu 5 dakikada elimden bu geldi?

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
7 HİZMET YILI
Z9v34g.png

Herkese kolay gelsin ;)
her zaman photoshop bilen insanlara imrenmişimdir başarılar güzel olmusta sanki oyun hile sitesi degilde daha çok site HACKER sitesi izlenimi var gibi :)

Uzman Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
Sadece oyun hilesi değil ama bu site :) Yoğunluk oyun hilesi diyelim ve aile ortamı var forumda diğer siteler vb gibi değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.