memoryhackers uygulaması tespit edildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
SÖYLENİCEK PEK BİR ŞEY YOK ASLINDA HERŞEY ORTA'DA :cool::cool::cool::cool:

wow.png

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
Bu başına ilk kez mi geliyor kardeşim ? Yanlız değilsin bütün kullanıcılar banlanıyor.Yeni hesap aç en iyisi
Bu arada renkli konu yasak

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Bu başına ilk kez mi geliyor kardeşim ? Yanlız değilsin bütün kullanıcılar banlanıyor.Yeni hesap aç en iyisi
Bu arada renkli konu yasak
normalde hile algılandı yasadışı program der yada ne bilim 3.parti programları algılandı der diye umuyordum direk siteyi söleyince garip geldi paylasım dedim tutupda neden banlandım diye paylasmamıstım ama neyse

Üye
7 HİZMET YILI
Beyler adamın demek istediği ban yemesi değil normalde yasadışı program kullandınız, hile kullandınız gibi şeyler diyor. Ama adam burda memoryhackers uygulaması kullandınız dediği için şaşırmış ve konu açmış.

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Beyler adamın demek istediği ban yemesi değil normalde yasadışı program kullandınız, hile kullandınız gibi şeyler diyor. Ama adam burda memoryhackers uygulaması kullandınız dediği için şaşırmış ve konu açmış.
kardeşim teşekkür ederim resmen tercuman oldun sagol :)

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
Kardeşim aynısını ben yaşadım.Önce yasadışı program deyip 3 günlük ban attılar.3 günün sonunda memoryhackers uygulaması tespit edildi dedi ve 1 aylık ban yedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.