Metin-2 tarzı oyun önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
Ödüller
5
Metin2 tarzı oyun önerileriniz varmı ? mümkünse pay to win olmasın :)

Onaylı Üye
Ödüller
5
bi ara bi oyun çıkmıştı 2013 lerde falandı sanırım facebokta sürekli rklamı yapılıyordu oyunun grafikleri ve oynanışı efsane bişeye benziyordu resmen metin2 nin grafiklerinin üst düzey gerçekleştirilmiş haliydi diyebilirim ama ozamanlar pc zayıf olduğu için o oyunu oynama fırsatım olmadı bahsetiğim oyunu bilen varsa ismini yazsın kapanmamışsa onu oynarım :)

Onaylı Üye
Ödüller
5
bi ara bi oyun çıkmıştı 2013 lerde falandı sanırım facebokta sürekli rklamı yapılıyordu oyunun grafikleri ve oynanışı efsane bişeye benziyordu resmen metin2 nin grafiklerinin üst düzey gerçekleştirilmiş haliydi diyebilirim ama ozamanlar pc zayıf olduğu için o oyunu oynama fırsatım olmadı bahsetiğim oyunu bilen varsa ismini yazsın kapanmamışsa onu oynarım :)
Emin değilim ama Knight Online diye hatırlıyorum. Gerçi Knight Online 2002 Yapımı sanırım

Onaylı Üye
Ödüller
5
neyse çok araştırdım adam akılı bi mmorpg yok zaten en iyisi crossout (konu kapanabilir)
benim gibi rpg oyunu arayanlara bi warframe tafsiye ederim benim bilgisayarımda biraz kastığı için oynamıyorum eğer bilgisayarınız sistem gereksinmlerini karşılıyorsa kesinlikle indirmelisiniz

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.