• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Metin2 Eski Tip Kalabalık Emek SW

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kkhrystal

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
6
Arkadaşlar ötükenmt2'yi denedim ama çok az oyuncu var çok fazla pazar var ticaret dönmüyor hiçbir şey yapamıyorsun.

Ticaretin iyi olduğu, çok fazla p2w olmayan zor ve 1-99 eski tip kalabalık bir emek serveri arıyorum. Var mı bildiğiniz?

joeblackzs

Üye
Beğeni Puanı
1
kardeşim metin2 tamamen yönetim zaafiyetinden bitmiş bir oyundur. yöneticilerin hepsi bilinçsiz olduğu için tr bitti.
pvp lerde 2. 3. günden nesne marketi açayım kazanacağımı kazanayım sonra kapatayım 1 ay ara vereyim birdaha açayım parama para katayım oyuncudan banane formatında anlayacağın mazide kalmaya mahkum bir oyun, en azından anılarımda güzel hatıralarla dolu kalsın diyorsan hiç bulaşma boşver...
,

Beğeni Puanı
4
Bunu gorunce aklima sey geldi. "Star2 online emek server",saka bir yana elinize saglik hocam calismalariniz devamini dilerim :).

kkhrystal

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
6
Bittiyse yazmayın arkadaş ben size önerisi olan varsa yazsın diyorum boş boş yorum geliyor bilen yazsın. Herkes onlar bitti diyor bizde biliyoruz bittiğini varsa bilen yazsın dedim ya ben her bildirimde boş mesajları okumak zorunda mıyım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt