• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Metin2 oyuna hiç bir şekilde giriş yapamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ajedo

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
15
Metin2 Arkaslar oyuna hiç bir şekilde giriş yapamıyorum ne yaptıysam olmadı giriş yaparak komple sıfırdan vidio atacak biri varmı çok sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kafkas06

Üye
Beğeni Puanı
7
ben oynamıyorum bilmiyorum fakat iobit uninstall indirip oradan metin2 tüm dosyalarını sil geri indir dene. Olmazsa indirip kurduktan sonra program filesden appdatadan ve d klasöründe temp de varsa oradan sil. sonra iobit uninstallden yada denetim masasından metin2 yi sil geri indir kur. başıma pubg de gelmişti aynı sorun

ajedo

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
15
metin2 de oyuna girerken e postamı yazdıktan sonra oyuna başla diyorum /oyun suanda senin için mevcut değil lütfen destek ekibine başvur diyor. destek üzerinden ticket attım 3 kere 1 aydır cevap yok.

Kafkas06

Üye
Beğeni Puanı
7
başka hesap açıp denediysen yine aynı hatayı alıyorsan dediğim yolu izle. Başka hesapta girebiliyorsan hesabın engellenmiş demektir

Mütemadiyen

Seçkin Üye
Beğeni Puanı
113
Temiz bir kurulum yaparsan hiç sorun kalmaz.Şimdi tüm Metin2 ile ilgili klasörleri vs. ne varsa kaldır ve C: Kurduysan D: Diskine Kur.

ajedo

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
15
tamam başkan saolun hepiniz bilgileriniz için teşekürler.

ajedo

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
15
başka hesap açıp denediysen yine aynı hatayı alıyorsan dediğim yolu izle. Başka hesapta girebiliyorsan hesabın engellenmiş demektir
yeni hesap açtım ondada aynı problem var oyun suanda senin için mevcut değil lütfen destek ekibine başvur diyor.

Kafkas06

Üye
Beğeni Puanı
7
tamam üstte dediğim gibi iobit uninstaller dene sil uygulamayı. sonra indir dene olmazsa dediğim gibi program filesden tempden silerisn

caners51

BattlEye is EweryHere
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
25
öncelikle bir düşünelim

1.olarak hiç başka sitede merak edip indirip açmaya çalıştıın ama açılmayan bir hile yüzünden ban yemiş olabilirsin büyük ihtimal

2.olarak arkadaşın dediği gibi çerezleri temizle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt