Mevzu Derin (E)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porferious

I lost everything
Seçkin Üye
Beğeni Puanı
216
Arkadaşlar bir konu hakkında size danışmak adına açıyorum bu konuyu, yaşım gereği baya yaşlandık anlayacağınız :)

Size şimdi 2 adet fotoğraf göstereceğim, lütfen gerçekleri söyleyin bana! Gerçekten doğru mu?

34ı.PNG

33..PNG

Sizin düşündüğünüz şeyi biliyorum ama benim açımdan düşünün ve doğruları söyleyin!

Şimdi gelelim neden bu yazıları size gösterdim? Bunu soruyorsunuzdur içinizden sebebi şundan dolayıdır. Yaşım kaç oldu ve bir kere bile cinsellik yaşamadım. Sosyal bir çevrem çok fazla olmadığı içinde kız arkadaşım maalesef yok.! En son çare parasını verip yapmayı düşünüyorum anladınız siz yani orasını jsjsjsjs :D Benim sinir olduğum konu kız bana sorarsa ve bakir misin? derse ben orada doğruyu söylersem kız bana tamamen farklı göze bakar diye korkuyorum. Bu utanılcak bir mevzu değil diyeceksiniz ve belki şunu da diyeceksiniz biliyorum. Bakir erkekleri kızlar, kadınlar çok sever diyeceksiniz belki de ama olaylar öyle değil biliyorsunuz bunu! Kaç yaşıma gelmişim bir kızın elini bile tutmamışım insana bir koyuyor yaaa biliyorsunuz!

Şu şekilde düşünün belli bir yaşa geldiniz ve bir kızın elini bile tutmadınız, kaç yaşına geldiniz ve hayatınızda bir kere bile sevgiliniz olmadı? Sizi seven bir kız hiç olmadı. Tek başına yalnız yaşadınız bunca sene boyunca? insana koymaz mı? allah aşkına doğruyu söyleyin!

Siz belki şey diyebilirsiniz, okul okumadın mı? niye sosyal çevre edinmedin? Hiçbir arkadaşın yokmu? diyebilirsiniz. Elbette var! Ama olaylar çok karışık... Ben eve kapanan birisiydim zamanında bunu önceki konularımı okursanız zaten anlarsınız... Hayatım yalnızlıkla geçti benim! Ben kişisel deneyim açısından istiyorum. Parasını verip öyle yapacağım en son çare artık :D ama işte anlayın demek istediğimi koyuyor işte bu yaşa kadar yapmamak! Elin oğlu 15 yaşında milli oluyor biz ise kaç yaşımıza geldik olamadık siz düşünün gerisini... Bu forumun %90'ı zaten bakir değildir bundan eminim. En fazla 3,5 insan çıkar bakir olan onun harici herkesin kız arkadaşı vardır, sevgilisi vardır.

Son olarak şunu ekleyeceğim, siz bana şöyle birşey diyebilirsiniz, hayatında kız olması zorunlu mu? İlla cinsellik mi yaşaman lazım? Gibi soru sorabilirsiniz illaki... Tamam zorunlu tabiki değil ama ayıptır söylemesi artık 31'Den sıkıldım moruq kalsjdslakjd bana gerçeği lazım cidden zevk almıyorum artık yapmaktan! Erkek erkeğe konuşuyoruz bundan dolayı söylüyorum bunları aranızda kız varsa bu yazdıklarımı görüyorsa özür dilerim ondan ama maalesef hayatım o kadar kötü ki allah düşmanımın başına getirmesin benim durumumu...

Yıllardır yalnızım gene yalnızım... Değişen tek şey ZAMAN

Roux

so ez for Roux
Efsane Üye
Beğeni Puanı
1,184
Ben Sana Şöyle Özet Geçeyim ;

Şahsen Bende Bakirim Ama Pek Dert Etmiyorum Yada Şuan İhtiyaç Duymuyorum Tabi Herkesin Cinsel İhtiyaçları Farklıdır.

Knk Bunu Tecrübe Edebilirsin Parayla Dediğin Gibi Sevgili Olarak İstiyorsan Bir Kıza Yakınlaş Samimi Ol İlerde Sevgili Felan Olursa Zaten Gerisi Gelir Ama Tabi Bunu Günah Olarak Tarafıda Var O Kız İle Evlenmicen Ama Bakirliğini Alıcaksın Ve O Başkasıyla Evlediğinde Onun İçin Kötü Olucak Ama Sana Birşey Olmaz O Yüzden.

Para İle Çağır :d

Lexa

parama acıyorum zalımın kızı
Moderator
Beğeni Puanı
170
Hayır ayıp değil şahsen bakir değilim uzun ilişkili sevgilin varsa bu konulara rahatlıkla girebilirsin

oyundelisi123123

Seçkin Üye
Beğeni Puanı
69
Bascan parayi cakisa gitcen birader elizabeth elizabeth olmaz boyle 31 cekmek erken bosalmaya sebeb olur evlenince erken bosalma sikintisi olursa sende karinda isteksiz olur bosanmalarin sebebide bu cok manita tavlamisligim vardir lisede etrafta kasar coktu ozaman cokcukluk ergenlik akli tabi is guc sahibi olunca cakmalik manita cokta evlenmelik yok bu devirde buyukler der ya hani eli ayaga duzgun olacak diye o eskide kaldi bu devirde bakiremi degilmi diye dusunuyo millet kapi zili gibi her onune gelen basmis cok var disarda
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Bana beni anlatmışsın mk. Ben de bakirim ama inandığım kriterler yüzünden...
sendemi kadin eli tutamayanlardansin reis daha delikanli adamsin ya :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt