Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir kere güldü, konu nerelere geldi.
Banlı Üye
Katılım
19 Ara 2017
Mesajlar
1,756
Çözümler
1
Tepki puanı
982
6 HİZMET YILI
middle-earth: shadow of war middle-earth: shadow of war hakkında middle-earth: shadow of war inceleme middle-earth: shadow of war sistem gereksinimleri middle-earth: shadow of war full shadow of war haberleri shadow of war tanıtım fragman sistem gereksinimi sistem

:resim:

1518037412753.png


:video:


:not:

The Blade of Galadriel adlı yeni bir Middle-earth: Shadow of War genişlemesi yayınlandı; oyunculara Eltariel gibi şeyleri değiştirme imkanı vererek, Galadriel tarafından Nazgul'da iş aramak üzere gönderilen elit bir Elf suikâstçisine odaklanıyor. Yeni karakter; Flint, Tinder ve Slayer of the Dead dahil olmak üzere yeni Nemesis karakterleri ve ayrıca ana mücadelede ordunuza katılacak sekiz eşsiz Efsanevi Orkla birlikte eksiksiz geliyor.

Ayrıca, Shadow of War'ın öncü karakteri Talion'un Shadow of War'da öldürdükten sonra Isildur'un yüzüğünü aldığı anlaşılıyor. Nazgul olmaya devam etmek için yavaş yavaş bindiği Celebrimbor tarafından terk edildikten sonra ringi takmaya başladı. Sonunda Celebrimbor tarafından terk edildikten sonra yüzüğü takmaya başlayarak yavaş yavaş Nazgul olmaya başlıyor.

Ayrıca; Orc Captains'e yeni özellikler getiren, yeni Filtreler, Çerçeveler ve Stiller ile Fotoğraf Modu'nu yükselten, ana mücadele için bir Eltariel skini ekleyen, garnizon Ork takipçileri için Eğitim Emirlerini etkinleştiren ve öldürme, hakimiyet, ihanet, fetihler ve daha fazlası hakkında bilgi içeren yeni Oyuncu İstatistikleri menüsü geliyor. Bu güncellemeye ücretsiz olarak Blade of Galadriel ile veya ayrı olarak sahip olabilirsiniz.​
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Isse Kun
Emektar Üye
Katılım
15 May 2017
Mesajlar
4,799
Çözümler
5
Tepki puanı
2,096
Ödüller
13
Sosyal
7 HİZMET YILI
Bu oyunun çıkmasını dört gözle bekliyorum teşekkürler
 
İnsta ♥ @LazHayalet ♥
Efsane Üye
Katılım
12 May 2016
Mesajlar
5,530
Çözümler
33
Tepki puanı
4,176
Ödüller
17
Sosyal
8 HİZMET YILI
oyun hoşuma gitti güzele benziyor tam cıktığında bakacam oyun videolarına hoşuma giderse alırım :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.