• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

mikrofon cızırtı sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yeah-ya

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
5
arkadaşlar w10 kullanıyorum. cs tarzı oyunlarda cızırtılı gidiyor sesim. kulaklık değiştim 250 tl küsür bayıldım. yine devam ediyor cızırtı. bazıları bilgisayarın bağlı olduğu prizden kaynaklı diyor bazıları ses kartından diyor çözüm bilen var mı?

mert936

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
41
ses kartlarını güncelle. pc, fazla ses çıkarıyor da olabilir ama bildiğim kadarıyla cs de ayarlardan veyahut windowsun mic ayarlarını yaparak ayarlayabilirsin

EmreHDD

HealbatrozZ
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
13
denetim masası ses ayhıtlarından mikrofonunun desibelini kısabilirsin cızırtı kesilecektir iyi forumlar

Dragon Hack

Biz Her Zaman Burdaydık Zaten
Süper Üye
Beğeni Puanı
73
bende de oluyordu ben format attım ama sana format at demiyom tabikide ben bi hata sebei yüzünden format attım öğle düzeldi sende deniyebilirsin

maydonezz

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
19
bendede aynı sorun oldu hatta kulaklıgımın mıkrofonundan ses gıtmez oldu fakat kulaklık calısıyordu drıverını falan ındırdım duzelmedı format atarak sorunumu gıderdım

Brondorsef

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
2
Bende de aynı sorun oldu. 3.5 mm AUX kablosuyla telefonumu bilgisayara bağladım ve telefonuma Microphone Live programını kurdum. Bağlayınca telefonun mikrofununu bilgisayarda kullanabiliyorum. Cızırtı falan da kalmadı. Programdan ses seviyesini de ayarlayabiliyorsun. Sınayıp en iyi sesle kullanabilirsin. Ama kullanırken telefonundan birisi aradı diyelim onu karşısı duyuyor çıkarman veya red etmen lazım. Veya oyundayken instagama girsen izlediğin videonun sesi karşıya gidiyor buna dikkat ettiğin sürece harika program. Tavsiye ederim.

AsiLDayı

Lft Hyrnı
Süper Üye
Beğeni Puanı
229
Jak girişini Kontrol et orda Sıkıntı yoksa Ses Ayarlarından mikrofon Basını Kıs

Beğeni Puanı
16
Büyük ihtimalle kasanın önündeki jak girişini kullanıyorsun kasanın arkasındaki jakları dene.. bide ses ayarlarından dB kısabilirsin dene düzelebilir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt