Mikrofondan Müzik Gidiyor Ses Gitmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Arkadaşımla dc den konuşuyorduk önceden sesi gayet iyiydi sonradan sesinde sıkıntı olmaya başladı yani şöyle diyeyim bilgisayarından açtığı müzikler felan bana geliyor ama kendi konuşunca sesi gelmiyor bide sadece dc de değil her türlü konuşma platformlarında bu hatayı alıyoruz çözümü nedir acaba ?

sh4

Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
normalde bilgisayar ses aygıtlarında speakerı mikrofonla senkron edip bilgisayar seslerini karşıya duyurursun bunu şuursuzda yapmış olabilirsin ondan dolayı check et dedim misal cs:goda açılan müziği mic'e aktarması gibi yaz google'a bunu çözüceksin sorununu

Uzman Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
normalde bilgisayar ses aygıtlarında speakerı mikrofonla senkron edip bilgisayar seslerini karşıya duyurursun bunu şuursuzda yapmış olabilirsin ondan dolayı check et dedim misal cs:goda açılan müziği mic'e aktarması gibi yaz google'a bunu çözüceksin sorununu
tam olarak google a ne yazarsam sorunumun çözümü karşıma çıkar

Uzman Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Attım linklerini sana çözdükten sonra konuya çözüldü yazarsan yeter
sıkıntı benim bilgisayarda değil arkadaşın bilgisayarda kendisi geldiği zaman senin bana verdiğin linklere yönlendiricem ondan sonra eğer olursa çözüldü olarak işaretlerim teşekkür ederim.

Süper Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
1522785609848.png
Stereo Karışımı açıksa devre dışı bırakıp mic i aktif etmen lazım. gerçi anlattığına göre bi anda gitmiş benim bildiğim sadece kendisi değiştirebiliyor ama genede kontrol et derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.