• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Minecraft Huzuni Hack 1.8 3.5

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

altay31

Üye
Beğeni Puanı
0
:heart: :heart: :heart: :heart: :heart: Merhaba Gencler Ben Güncel Hacker altay31  :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
:angel: :heart: :angel: :heart:  Bir Gün Sıkıldım Ve Sizlerle Huzuniyi Paylaşıyorum  :angel: :heart: :angel: :heart:
:heart: :heart: :heart: :heart: :heart:  Bi Eleman Başka Bi Konu Açmış Ama Zaten BackDoor (trojan felan) Dolu  :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
:angel: :heart: :angel: :heart: Ben Size Gerçeğini Ve Güncelini Atıyorum Ve Vipidir Mipidir Güvenmeyin Hepsi Virüs  :angel: :heart: :angel: :heart: 

:heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:  :heart: :heart:  Indirme Linki : http://adf.ly/1ZI6ae   :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:  :heart: 

31 Notu : Gençler %appdata%'ya giriyoruz orada versions'a atıyoruz gencler oyuna giriyoruz versionsdan Huzuniyi Seçiyoruz Keyfe Varıyoruz Bu Arada Hileyi Abartmayın Banlanırsınız

Rep Atan Adamın Dibidir <3

Beğeni Puanı
0
arkadaşlar bu hesap benim şifresini unuttum epostama yollanıyor rastgele şifre alıyorum giriş yaparken kabul etmiyor adminler bi el atın ya skype hades.altay

Reggieri2

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
kafandan uydurma virüs mirus diye orada bir sorun çıktı virüs total açılmadı yapamadım öyle paylaştım istersen gir bi bak yeni açtığım konuya tam 2 tane virüstotal koydum sen koymamışsın bakıyorumda

Beğeni Puanı
0
Reggieri2' Alıntı:
kafandan uydurma virüs mirus diye orada bir sorun çıktı virüs total açılmadı yapamadım öyle paylaştım istersen gir bi bak yeni açtığım konuya tam 2 tane virüstotal koydum sen koymamışsın bakıyorumda
arkadaşım yorumunu şimdi gördüm gerçekten koymak isterdim ancak hesabımın şifresini bulamıyorum epostamada gelemiyor bulamıyorum hesabı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt