• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Mobil legends hile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

veysel825

Üye
Beğeni Puanı
0
Merhaba iyi günler konuya direk giriyorum.
Bi el atmanız lazım game guardian ile paralal space indirdim mobil legends klonladım oyuna girdim.

Botlarla oynuyorum HASARIM ÖRNEK-300
ONU 999.999.999 YAPIYORUM YADA 10K SONRA HERŞEYE TEK ATIYORUM İYİ GÜZEL

DERECELİ ATIYORUM
KLASİK ATIYORUM

Onlarda da tek atıyorum fakat oyun hata algılıyor kapanıyor askıda kalıyor oyun devam ediyormuş gibi hissettiriyor yeniden baglanmak zorunda kalıyorum bana Bi yardım edermisiniz forumdaki lerde faydalanır
Kradi puanım çok gitti o yüzden farklı hesaptan deneyin DERECELİ de kümem düştü sinir meselesi degil hırs meselesi oldu neyse yapabilirseniz sevinirim

çatlakmühendis

404 Not Found Error
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
21
Kral gameguardian sunucuyla çakısıyor olabilir bi önbelleği temizle derim

BuzKupu

Süper Üye
Beğeni Puanı
85
Bende sana birşey soracağım, telefonun rootlu mu? gameguardianı ben kuramadım da :rolleyes:

☆ B A Y H A N ☆

░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒░
Süper Üye
Beğeni Puanı
198
Bende sana birşey soracağım, telefonun rootlu mu? gameguardianı ben kuramadım da :rolleyes:
Parallel Space kullanmasının amacı tel'in rootsuz olması klonlayıp giriyor başkan :)
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Kral gameguardian sunucuyla çakısıyor olabilir bi önbelleği temizle derim
Önbelleği temiz olarak sıfır halinde giriyor klonlayınca başkan :)
Bende bu hatayla karşılaşıyorum

Beğeni Puanı
1
dostum oyun algoritması seni algılar.ben zamanında çok denedim hatta hasarımı 300 den 305 bile yapsam atıyor . çünkü oyun senın aldıgın ıtemın fızıksel hasarın hepsini toplayıp maks vurabileceğin hasarı hesaplıyor yani biliyor. sen o hasar ın üstünde veya altında vurursan algılıyor atıyor

veysel825

Üye
Beğeni Puanı
0
- telefonum da root yok o yüzden paralel space indirdim. Ordan game guardian a girdim oyuna da ordan girdim
Nerden nasıl yaptın diyorsan game guardian No root yaz game guardian ın orjinal sitesinden indir paralel space yide oradan indir hepsi var orda

Ya kısacası imkansız diye birşey yok hersey kodlar üzerine kurulmuş illaki Birşey de hata yapıyorum yada yapan arkadaşlar illaki var aramızda

Şuan hile olarak mı görürsün bilmem ama drone hack var geniş açıdan oyun oynamak için fany için iyi genel olarak link istersen Google amcaya yaz fix yememiş daha bulursun bulamazsan yardımcı olurum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt