Mobile PUBG PC Version

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Süper Üye
Ödüller
4
6 HİZMET YILI
mobile pubg yi pc ye tencent emulatorden indirdim şöyle bi hata veriyor nasıl halledebilirim

Unable to install because you do not have 3 GB of RAM. Please upgrade your memory.

Seçkin Üye
6 HİZMET YILI
Kardeşim internette ebayda 20 dolara 8 gb ram var ordan alabilirsin fakat anakartında 4 ram yuvası olması lazım bide 64 bit işletim sistemi

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
12
8 HİZMET YILI
şu pc den oynayanlara gıcık oluyorum olum adı üstünde mobil pubg telefondan madem pc den oynayacaksınız pc dekini oynayın para verin

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
şu pc den oynayanlara gıcık oluyorum olum adı üstünde mobil pubg telefondan madem pc den oynayacaksınız pc dekini oynayın para verin
bu versiyonda mobilden oynayanlarla pc`den oynayanlar karşı karşıya gelmiyor. Sadece Emülatörden oynayanlar arasında bu PC version. Bilgisayarı çöp olanlar için kullanıma sunuldu. ROS un pc versiyonu gibi düşün

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
12
8 HİZMET YILI
bu versiyonda mobilden oynayanlarla pc`den oynayanlar karşı karşıya gelmiyor. Sadece Emülatörden oynayanlar arasında bu PC version. Bilgisayarı çöp olanlar için kullanıma sunuldu. ROS un pc versiyonu gibi düşün

eminmisin arkadaşım'da emülatörden oynuyor ve beraber oynuyoruz ?

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
6 HİZMET YILI
anladığım kadarıyla kurulumunu flashta yap sonra pc ye mi aktar diyorsun ?
Yok flash tak 32 gb üstü olmasın sıkıntı olur flashı tak bilgisayarım dan üstüne sağ tıkla özellikler de yukarıda readyboost diye bir şey olucak oradan ready boosta ata diye bir şey var onu aktifleştir artık pc flashı ram olarak kullanıcak ama şunu bil normal bir ram kadar hızlı olmayacaktır ama ramin artıcak

Süper Üye
Ödüller
4
6 HİZMET YILI
Yok flash tak 32 gb üstü olmasın sıkıntı olur flashı tak bilgisayarım dan üstüne sağ tıkla özellikler de yukarıda readyboost diye bir şey olucak oradan ready boosta ata diye bir şey var onu aktifleştir artık pc flashı ram olarak kullanıcak ama şunu bil normal bir ram kadar hızlı olmayacaktır ama ramin artıcak
eyw yaptım geçte olsa oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.